Menu

Głośnik JBL Charge 4

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Kolor niebieski, czarny, zielony, różowy, biały, turkusowy, żółty, czerwony, szary, brązowy 

Opis

Głośnik bluetooth JBL Charge 4 Essential szary Głośnik Bezprzewodowy Szary JBL CHARGE 4 to bezprzewodowy głośnik perfekcyjny do domu, ale i na plenerowe spotkania z przyjaciółmi. Kompaktowa forma i obszerna moc to nieprzeciętne połączenie, które zapewni powodzenie spontanicznej imprezy, w każdy miejscu.

Co więcej, głośnik ten ma Bluetooth w wersji 4.2, które zlewni jednostajne połączenie bezprzewodowe i wysoką jakość przesyłanego audio. Przenośny głośnik CHARGE 4 daje Ci możliwość sparowania dwóch sprzętów mobilnych w tym samym czasie.

teraz muzykę możecie przesyłać na zmianę z różnych sprzętów. Postaw na różnorodność, dziel się muzyką i baw się należycie przy ulubionych utworach. Basowe brzmienie w stylu JBL JBL CHARGE 4 zapewni Ci także jeszcze lepszy dźwięk z dużą dawką dynamizmu i mocy, który rozkręci każdą imprezę.

Dwa basowe radiatory JBL wzmacniają brzmienie silnym, głębokim basem. Natomiast nowo opracowany przetwornik pozytywnie wpłynął na ogólną reprodukcję dźwięku. Pozwalając Ci cieszyć się jeszcze lepszą wersją tak szanowanego brzmienia JBL.

To nieznaczne urządzenie kryje w sobie także aż 30 W mocy. Odpal mobilny głośnik JBL CHARGE 4, puść muzykę na full i zobacz jak nawet Ci niechętni ruszają do zabawy. Więcej mocy dla dźwięku i sprzętów mobilnych Głośnik przenośny JBL CHARGE 4 to także więcej mocy, dla zapewnienia Ci 20 godzin odtwarzania muzyki, a także możliwości podładowania sprzętów mobilnych dzięki funkcji powerbank.

Akumulator litowo-jonowy o objętości aż 7500 mAh sprawia, że nie będziesz już musiał martwić się barakiem gniazda zasilania. Spontaniczna impreza na działce, wypad na plaże, czy biwak bez wątpienia będą bardziej udane, gdy towarzyszyć im będzie muzyka.

dzisiaj bez względu na to, gdzie jesteś, cały Twój dzień może wypełnić muzyka z bezprzewodowego głośnika CHARGE 4. Co więcej, starczy jeszcze energii, żeby załadować smartfona, czy tablet aby strumieniowanie muzyki mogło trwać.

Wodoodporny głośnik mobilny CHARGE 4 to nie tylko głośnik bezprzewodowy, czy powerbank,najkorzystniejszy imprezowy towarzysz. Bez względu na to, co robisz, dotrzyma Ci kroku, a może będzie nawet pół kroku przed Tobą.

Ponieważ to nie Ty musisz przewidywać i być zapobiegliwym. W pokaźnej mierze inżynierowie JBL zrobili to za Ciebie. Przenośny głośnik JBL CHARGE 4 zaskakuje swoją wytrzymałością i funkcjonalnością. Sprawny akumulator zagwarantuje odpowiednią ilość mocy, a budowa zgodna z normą wodoodporności IPX7 idealnie zabezpieczy elektronikę przed zalaniem.

Z tym głośnikiem impreza nad basenem, czy na plaży nie skończy się niespodziewanie - wyczerpaną baterią, czy uszkodzeniem sprzętu przez wodę albo piasek.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.