Menu

Głośnik JBL Clip 3

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Kolor niebieski, czerwony, turkusowy, różowy, żółty, szary, czarny, zielony, biały 
  • Moc 3 W

Opis

Partner W Podróży Ten niewielkich wymiarów głośnik przenośny JBL Clip 3 olśniewa potężnym dźwiękiem i swoją mobilnością. Specjalny karabińczyk pozwala przypiąć urządzenie do plecaka albo spodni, dzięki temu nie musisz trzymać głośnika w ręceradować się muzyką.

wbudowany akumulator umożliwia 10 godzin pracy, a atest IPX7 sprawia, że imprezy przy basenie za każdym razem będą udane. Łączność Bezprzewodowa Zapomnij o splątanych przewodach. Z głośnikiem JBL Clip 3 możesz dopasować swego smartfona, tablet czy laptopa za pomocą technice Bluetooth.

Przesyłana muzyka nie traci nic ze swojej jakości. Słuchaj swojej ulubionej muzyki gdzie chcesz bez przyłączania zbędnych przewodów. Wodoodporny Zabawa nad wodą z głośnikiem JBL Clip 3 to czysta przyjemność.

Nie musisz martwić się o zachlapanie a choćby o to, że wpadnie do basenu. Urządzenie certyfikat IPX7, który zagwarantuje działanie choćby jeśli głośnik będzie pod wodą przez 30 minut na głębokości 1 metra.

Muzyka w KAżdym Miejscu zastosowany w modelu Clip 3 akumulator pozwoli Ci na 10 godzin pracy na pełnym naładowaniu, a pełny czas ładowania to tylko 3 godziny, więc głośnik wyjątkowo błyskawicznie będzie gotowy do dalszej pracy.

komplet Głośnomówiący dzięki temu, iż w modelu Clip 3 zastosowany został mikrofon, możesz użyć głośnik jako zestaw głośnomówiący. Funkcja niwelująca szumy i zakłócenia powoduje, że rozmowa jest wyraźna a połączenie przezroczyście czyste.

Poczuj wygodę prowadzenia rozmów telefonicznych bez konieczności trzymania telefonu.....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.