Menu

Głośnik JBL Clip 4

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Kolor czerwony, biały, zielony, niebieski, różowy, czarny 

Opis

Głośnik bezprzewodowy JBL CLIP 4 Bogaty dźwięk JBL Original Pro Sound technika JBL Pro Sound gwarantuje niesamowicie bogate brzmienie i solidne basy pomimo niewielkich wymiarów głośnika JBL Clip 4. Rozmiar tutaj nie ma żadnego znaczenia, liczą się konkretne basy oraz prawidłowe brzmienie.

Śmiałe wzornictwo i praktyczna budowa Ultraprzenośny głośnik JBL Clip 4 nieprzeciętnie wpasowuje się w najnowsze trendy, a barwne materiały i atrakcyjne szczegóły nadzwyczajnie harmonizują z jego wyrazistym brzmieniem.

Od wyboru do koloru wpasowane w trendy! ulepszony zintegrowany zaczep Dzięki zintegrowaniu zaczepu z głośnikiem, by zapewnić dodatkową ochronę, JBL Clip 4 możesz zebrać z sobą w dowolne miejsce. Starczy przypiąć go do paska lub sprzączki i można zwiedzać świat.

Przyczep i odtwarzaj muzykę Stylowy, przenośny i wodoodporny. Wyrazisty, postępowy głośnik JBL Clip 4 zagwarantuje zaskakująco bogaty dźwięk JBL Original Pro Sound w kompaktowej obudowie. Nieszablonowy owalny zarys pasuje do rąk.

Z barwnych materiałów z ekspresyjnymi detalami inspirowanymi modą uliczną, które idealnie pasują do Twojego stylu. W pełni zintegrowany zaczep bezzwłoczne przymocowanie do torby, paska albo sprzączki w celu zabrania go z sobą.

Jest wodoodporny oraz pyłoszczelny i zagwarantuje do 10 godzin odtwarzania muzyki, a do tego jest wystarczająco wytrzymały, żeby można było zabrać go z sobą w każde miejsce.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.