Menu

Głośnik JBL Flip 5

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Kolor żółty, turkusowy, zielony, różowy, niebieski, czerwony, biały, szary, czarny 

Opis

wspaniały Dźwięk w Każdych Warunkach Kompaktowy głośnik JBL Flip 5 mimo swych wymiarów zagwarantuje zapierający dech w piersiach dźwięk stereo o wysokiej jakości. Jego wytrzymała budowa powoduje,bezproblemowo możesz wziąć go ze sobą na plażę czy na basen.

wbudowany akumulator zezwala na pracę urządzenia choćby do 12 godzin po pełnym naładowaniu. Jeszcze Lepsze Brzmienie Poczuj legendarną jakość dźwięku od firmy JBL zamkniętą w kompaktowej obudowie modelu Flip 5.

Dwa przetworniki o łącznej mocy 20 W zapewniają czyste i żywe brzmienie wysokich tonów jak i potężne basy, które ożywią każdą piosenkę. Wodoodporny Zabawa nad wodą z glośnikiem JBL Flip 5 to czysta przyjemność.

Nie musisz martwić się o zachlapanie a nawet o to, iż wpadnie do basenu. Urządzenie dokument IPX7, który zapewnia działanie nawet jeśli głośnik będzie pod wodą poprzez 30 minut na głębokości 1 metra.

Jeszcze Lepsza Impreza Możesz rozszerzyć brzmienie przez łączenie ze sobą kilu głośników za pomocą technologii JBL PartyBoost. Dzięki temu dźwięk będzie bardziej przestrzenny, a imprezy będą jeszcze lepsze gdy muzyka będzie docierała do każdego miejsca.

Mobilność Możesz zapomnieć o wiecznie poplątanych przewodach. W głośniku JBL Flip 5 zaimplementowano kanon łączności Bluetooth, dzięki temu możesz odtwarzać muzykę ze swojego telefonu czy tabletu bezprzewodowo.

zastosowany w głośniku akumulator do pełnego naładowania potrzebuje zaledwie 2.5 godziny, po czym może pracować choćby do 12 godzin....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.