Menu

Głośnik JBL JR POP

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Kolor zielony, czerwony, różowy, fioletowy, niebieski 

Opis

Dźwięk dla młodych miłośników muzyki Głośnik mobilny JBL JR Pop został tworzony by zapewnić zabawę i interakcję z muzyką dla najmłodszych. Urządzenie jest wyprodukowane z solidnych materiałów, posiada wytrzymałą baterię i odtwarza dźwięk na wysokim poziomie.

Bezprzewodowe przesyłanie muzyki Model JBL JR Pop daje możliwość słuchania muzyki na dodatek z innych źródeł takich jak tablet, telefon czy notebook bez konieczności przyłączania przewodów. Wystarczy dopasować dowolne urządzenie z głośnikiem za pomocą Bluetooth.

Wytrzymała Bateria Urządzenie zostało zaopatrzone w baterię która umożliwia ciągłe odtwarzanie muzyki i przeróżnego typu efektów świetlnych, które są zsynchronizowane z dźwiękiem nawet do 5 godzin. Wodoodporny Głośnik JBL JR Pop atest IPX7 a to oznacza,bez problemu można go zabrać na plażę bez obaw o to, że upadnie do wody.

na dodatek urządzenie jest wyposażone w pasek, dzięki temu można przypiąć je do plecaka albo części garderoby bez konieczności trzymania go w ręce....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.