Menu

Głośnik JBL Tuner 2

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Kolor biały, czarny 

Opis

JBL Tuner 2 to przenośny głośnik Bluetooth z radiem DAB/DAB+/FM (UKF)o wyrazistym i mocnym dźwięku cyfrowym. Dzięki kompaktowej konstrukcji i zastosowanemu akumulatorowi wystarczającemu na 8 godzin odtwarzania, można radować się ulubionymi utworami i stacjami radiowymi w każdym miejscu.

Korzyści: zastosowane radio DAB/DAB+ pozwala radować się wyborem stacji radiowych i przezroczyście czystym dźwiękiem radia cyfrowego, natomiast cyfrowy tuner FM (UKF) zapewnia dostęp do klasycznych stacji radiowych FM z RDS.

Podświetlony ekran LCD usprawnia przegląd i rozpoznanie stacji radiowej zastosowany akumulator gwarantuje do 12 godzin odtwarzania 5 bezpośrednich przycisków pamięci umożliwia przypisanie i prędkie wybranie spośród 5 zapisanych stacji radia cyfrowego i 5 zapisanych stacji radia analogowego na dodatek głośnik zaopatrzony został w Bluetooth.

W ten sposób można bezprzewodowo przesyłać wysokiej jakości strumień audio ze smartfona lub tabletu i słuchać ulubionej muzyki ze swego telefonu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.