Menu

Głośnik JBL Tuner XL

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Kolor czarny 

Opis

Głośnik Bluetooth JBL TUNER XL z radiem DAB+ Czarny mocny, przejrzyście czysty dźwięk Wiadomości i prognoza pogody rano, a muzyka i programy rozrywkowe wieczorem — słuchaj swych ulubionych stacji radiowych na częstotliwościach DAB/DAB+ i FM z przezroczyście czystym dźwiękiem JBL Pro Sound na głośniku JBL Tuner XL!

Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie informacji poprzez Bluetooth Słuchaj tego, co kochasz. Podłącz JBL Tuner XL do swego smartfona albo tabletu za pomocą Bluetooth i prędko przełącz się z radia na swoją listę odtwarzania.

zastosowany akumulator zezwala na słuchanie przez 15 godzin. Niesamowite wrażenia! Gotowanie w kuchni, praca w biurze, odpoczynek w ogrodzie - teraz możesz posłuchać swoich ulubionych stacji wszędzie w domu.

Stylowy JBL Tuner XL to radio o świetnym dźwięku, wyposażone w technikę Bluetooth i gwarantujące 15 godzin odtwarzania. Błyskawicznie znajdź swoje ulubione stacje dzięki 5 programowalnym przyciskom i czytelnym informacjom na wielkim wyświetlaczu LCD.

Znamionowa klasa wodoodporności IPX7 — Tuner XL poradzi sobie z przypadkowym zamoczeniem. Słuchaj cały dzień — wiadomości i prognozy pogody rano, a muzyki i programów rozrywkowych wieczorem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.