Menu

Głośnik mobilny JBL Link Music Czarny DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Kolor czarny 

Opis

Otocz się muzyką. JBL Link Music emituje dźwięk w każdym kierunku dzięki przetwornikowi szerokopasmowemu z możliwością obsługi dźwięku przestrzennego. Ciesz się krystalicznie czystymi wysokimi tonami, wyrazistymi średnimi dźwiękami, a także głębokim, potężnym basem.

Korzyści: za pomocą głośnika JBL Link Music możesz łatwo przesyłać muzykę strumieniowo. Ciesz się ulubionymi utworami zawsze, gdy chcesz, dzięki przesyłaniu strumieniowemu przy pomocy technologii Wi-Fi lub Bluetooth, a także prosto i bez przerw korzystaj z usług Spotify, YouTube Music i Apple Music.

starczy, że powiesz „Hej Google", aby poprosić Asystenta Google o odtworzenie ulubionych utworów nietrudny dostęp do całej swej kolekcji. JBL Link jest łatwy w konfiguracji i zarządzaniu przy pomocy darmowej aplikacji Google Home do systemu iOS i Android.

Pobierz, zainstaluj i zacznij odtwarzać muzykę....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.