Menu

Głośnik mobilny JBL Link Music Szary DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Kolor szary 

Opis

Otocz się muzyką. JBL Link Music emituje dźwięk w każdym kierunku dzięki przetwornikowi szerokopasmowemu z możliwością obsługi dźwięku przestrzennego. Ciesz się przejrzyście czystymi wysokimi tonami, wyrazistymi średnimi dźwiękami i głębokim, konkretnym basem.

Korzyści: przy pomocy głośnika JBL Link Music możesz z łatwością przesyłać muzykę strumieniowo. Ciesz się ulubionymi utworami za każdym razem, gdy chcesz, dzięki przesyłaniu strumieniowemu przy pomocy technologii Wi-Fi lub Bluetooth, a także z łatwością i bez przerw korzystaj z usług Spotify, YouTube Music i Apple Music.

wystarczy, iż powiesz „Hej Google", żeby poprosić Asystenta Google o odtworzenie ulubionych utworów nieskomplikowany dostęp do całej swej serii. JBL Link jest nieskomplikowany w konfiguracji i zarządzaniu przy pomocy darmowej aplikacji Google Home do systemu iOS i Android.

Pobierz, zainstaluj i zacznij odtwarzać muzykę....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.