Menu

Głośnik Rebeltec SoundBox 390

Cechy produktu

  • Producent REBELTEC 
  • Kolor czarny 

Opis

Soundbox 390 to bezprzewodowe akcesorium muzyczne genialne dla każdego miłośnika dobrych brzmień. Głośnik umożliwia odtwarzanie muzyki na kilka sposobów - przy pomocy technologii Bluetooth v4.2, za pomocą kabla minijack 3.5 mm, karty pamięci microSD albo pendrive'a.

zastosowana bateria o objętości 3600 mAh gwarantuje od 6 do 12 godzin odtwarzania muzyki w zależności od głośności. Solidny dźwięk w przenośnym wydaniu Rebeltec SoundBOX 390 został wytworzony z myślą o użytkownikach, którzy oczekują wyraźnie więcej od swoich produktów przenośnych.

To wielofunkcyjne urządzenie zostało zaopatrzone w cztery 4-calowe głośniki (2 głośniki 4'' + 2 głośniki pasywne 3'') o mocy całkowitej 20W RMS, które znamionują się wysoką dynamiką dźwięku, umocnionymi basami oraz dużą głośnością.

za pomocą głośnika możemy odbierać połączenia, a samo urządzenie może służyć także jako radio FM z samoczynnym wyszukiwaniem stacji. Prosty, postępowy design i kolorystyka wpisują się w obecne trendy, a wygodny uchwyt usprawnia przenoszenie głośnika....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.