Menu

Głośnik Sharp PS-919

Cechy produktu

  • Producent Sharp 
  • Kolor biały, czarny 

Opis

SHARP Imprezowy System Muzyczny PS-919(WH)

wydajny głośnik bezprzewodowy. Komplet głośnikowy na imprezy.

Funkcja Powerbank

Rozładowana bateria w telefonie z tym głośnikiem to przeszłość. Dzięki wbudowanej funkcji Powerbank możesz w bezzwłocznym tempie naładować swoje urządzenie i w dalszym ciągu czerpać radość z muzyki gdziekolwiek jesteś. Wystarczy, iż podłączysz swój telefon do przeznaczonego wejścia, a proces ładowania zainicjuje się natychmiast.

Kompatybilność z asystentem głosowym

Alexa, Google Assistant czy Siri? Z tym głośnikiem przenośnym korzystanie z Twojego asystenta głosowego to pestka. W zależności od tego jakiego asystenta posiadasz w swoim telefonie, wystarczy, iż powiesz Alexa, OK Google, albo Siri po czym wydasz mu polecenie, a Twój inteligentny pomocnik zajmie się resztą. Zapytanie o pogodę, zmiana utworu na Twój ulubiony lub rozpoczęcie połączenia telefonicznego z poziomu głośnika - to wszystko staje się bezproblemowe dzięki funkcji asystenta głosowego.

Wejście USB

Nie ograniczaj się do słuchania muzyki wyłącznie z telefonu. Dzięki zaimplementowanemu wejściu USB możesz podłączyć do swego głośnika także inne urządzenia gromadzące muzykę takie jak pendrive albo odtwarzacze MP3/MP4. Słuchanie muzyki w każdym miejscu i o każdej porze stanie się czystą przyjemnością.

oporność na zachlapanie

niewielka liczba wody mu nie zaszkodzi. Głośnik oznaczony jako odporny na zachlapanie nadzwyczajnie spełni oczekiwania w miejscach, gdzie będzie choć odrobinę wystawiony na kontakt z wodą. Obudowa tego urządzenia zapewni mu dobrą ochronę urządzenia, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że wilgoć uszkodzi Twój sprzęt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.