Menu

Głośnik Sony SRS-XB13

Cechy produktu
  • Producent Sony 
  • Kolor żółty, różowy, czerwony, czarny, brązowy, szary, niebieski 
Opis

XB13 bezprzewodowy głośnik mobilny z technologią EXTRA BASS śladowy głośnik rozszerzający zasięg dźwięku Głośnik SRS-XB13 jest wytrzymały i mobilny, a jego specjalnie zaprojektowany pasek niezwykle przydaje się w podróży.

Nie daj się zwieść małym wymiarom technika Extra Bass i procesor Sound Diffusion Processor zagwarantują konkretne brzmienie. Technologia EXTRA BASS gwarantująca konkretny dźwięk Połączenie membrany biernej z pełnozakresowym głośnikiem wzmacnia tony niskie.

A to oznacza udoskonalony bas. Zawsze z Tobą Wytrzymała obudowa i pasek pozwalają używać głośnika na zróżnicowane sposoby. Możesz zawiesić go na plecaku, na nadgarstku, a choćby pod parasolem na plaży. Skierowany w dół głośnik będzie emitował dźwięk w Twoją stronę.

śladowy głośnik, mocny dźwięk Nie daj się zwieść niewielkim wymiarom ten kompaktowy głośnik jest źródłem rewelacyjnego dźwięku przestrzennego. Cyfrowy procesor Sound Diffusion Processor powiększy zasięg emisji w każdym otoczeniu.

Baw się na powietrzu Stopień ochrony przed wodą i pyłem IP67 oznacza, że głośnik spisuje się na zewnątrz prawidłowo jak w domu. Zabieraj go na basen, nad rzekę lub do parku i słuchaj muzyki, ciesząc się słońcem i towarzystwem przyjaciół.

Niezwykła sprawność na imprezach Naładowany akumulator starczy choćby na 16 godzin imprezowania. Dzięki nowemu, wyświetlanemu na smartfonie wskaźnikowi stanu akumulatora od razu wiadomo, kiedy jest niezbędne ładowanie.

Wolne ręce Głośnik ma zaimplementowany mikrofon, dzięki temu możesz wygodnie rozmawiać przez telefon w domu i na dworze. Łącze Bluetooth i technologia Fast Pair Do sparowania głośnika Sony SRS-XB13 z urządzeniem Android z łączem Bluetooth wystarcza jedno dotknięcie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.