Menu

GTK-XB72 System audio SONY

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

dzięki jednoelementowemu systemowi dźwięku gtk-xb72 twoja impreza przejdzie do historii. Głęboki i mocny bas, a także dynamiczne światła led sprawią, iż poczujesz się jak na prawdziwym koncercie.korzyści:możliwość ustawiania na dwa sposoby zezwala na uzyskanie świetnego dźwięku — niezależnie od tego, gdzie i jak umieścisz swój zestawsłuchaj muzyki w nowy sposób – naciśnij przycisk live sound, a sprytnie ułożone głośniki i technologia dsp prześlą dźwięk na pokaźniejszy obszar.z przodu, po bokach i u góry urządzenia gtk-xb72 zainstalowano wielokolorowe linie świetlne led.

na dodatek zainstalowano jeszcze stroboskop, który zagwarantuje uzupełniające wrażenia, i pulsujące światła w głównej części.aplikacja sony music center umożliwia dobór zróżnicowanych ustawień. Starczy pobrać ją na smartfona,posiadać bezprzewodową kontrolę nad muzyką.aplikacja fiestable pozwala kontrolować odcienie światła i włączać tryby dj i karaoke przy pomocy smartfona.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.