Menu

JBL Xtreme 3 (niebieski)

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Kolor niebieski 

Opis

Głośnik mobilny JBL XTREME 3 niebieski Imponujący dźwięk JBL Pro Dzięki czterem przetwornikom i dwóm radiatorom basowym zastosowanym w głośniku przenośnym JBL XTREME 3 z łatwością zanurzysz się w dynamicznym, pełnowymiarowym dźwięku o głębokich basach i wysokiej szczegółowości.

Zatrać się w muzyce, gdziekolwiek jesteś. PartyBoost pozwala na połączenie dwóch głośników zgodnych ze standardem JBL PartyBoost, żeby uzyskać dźwięk stereo lub połaczenie wielu głośnikó zgodnych ze standardem JBL PowerBoost, by rozkręcić imprezę.

15 godzin odtwarzania Dobra zabawa nie powinna błyskawicznie się kończyć. Głośnik przenośny JBL XTREME 3 ma akumulator wystarczający aż na 15 godzin, więc możesz bawić się poprzez cały dzień i całą noc. Nie musisz przerywać imprezy.

zaimplementowany powerbank umożliwia ładowanie urządzeń bez zatrzymywania muzyki. Ochrona przed wodą i kurzem IP67 Na basenie. W parku. Głośnik mobilny JBL XTREME 3 zagwarantuje niepodatność na wodę i kurz na poziomie IP67, więc możesz zabrać go wszędzie.

załączony pasek do noszenia ze zintegrowanym otwieraczem do butelek upraszcza przemieszczanie się z głośnikiem. Ciesz się nadzwyczajną jakością dźwięku wszędzie tam, gdzie jesteś Na basenie. W trakcie pikniku.

Gdy się relaksujesz. Bez muzyki nie ma imprezy. Mobilny głośnik Bluetooth JBL Xtreme 3 z gracją tworzy imponujący dźwięk JBL Original Pro. Cztery przetworniki i dwa pulsujące radiatory basowe JBL sprawiają,potężny dźwięk przyciąga uwagę wszystkich, a dzięki funkcji PartyBoost możesz zjednoczyć więcej głośników obsługujących tę technikę, by emocje muzyczne nabrały nowego wymiaru.

nieznaczny deszcz z kolei mógłby pokrzyżować Wam plany, jednak wodoodporny i pyłoszczelny Xtreme 3 pozostanie niewzruszony. Zawsze możesz też skorzystać z praktycznego paska z zaimplementowanym otwieraczem do butelek, aby z łatwością przenieść imprezę pod dach.

JBL Xtreme 3 – wywołuje falę poruszenia wszędzie tam, gdzie się pojawia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.