Menu

Power audio JBL PartyBox One The Go

Cechy produktu

  • Producent JBL 

Opis

Znajdź swój rytm dzięki 100 W dynamicznie pulsującego legendarnego brzmienia JBL. Równocześnie w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz głośnik JBL PartyBox On-The-Go zagwarantuje wyraźne wysokie tony, czyste tony średnie i głębokie basy — dzięki Bass Boost — aby impreza mogła trwać całą noc.

Korzyści: Rozświetl imprezę dynamicznym pokazem świetlnym, który jest zsynchronizowany z muzyką i olśniewa gości. Możesz wykorzystać przeróżnych zaprogramowanych wzorów i pozwolić,barwy dodawały blasku muzyce, a samemu skupić się na doborze utworów.

Śpiewaj bez ograniczeń i bez kabli. Głośnik JBL PartyBox On-The-Go jest wyposażony w bezprzewodowy mikrofon JBL o zasięgu do 10 metrów. Dzięki otwieraczowi do butelek, wyściełanemu paskowi na ramię, akumulatorowi i obudowie wytrzymałej na zachlapanie IPX4 JBL PartyBox On-The-Go ma wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć imprezę.

Możliwość sparowania ze sobą dwóch głośników....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.