Menu

Power audio LENCO PMX-150 DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent LENCO 

Opis

Głośnik i mikser DJ w jednym System nagłośnienia Lenco PMX-150 to głośnik Bluetooth, który pozwala odtwarzać muzykę jak prawdziwy DJ. Podłączasz smartfon albo tablet przez Bluetooth i odtwarzasz muzykę bezpośrednio z ulubionej aplikacji.

Górny panel urządzenia wygląda jak konsola miksująca. Możesz za jej pomocą nałożyć na muzykę najróżniejsze efekty i dodać nieco więcej chcarakteru swym utworom. Klubowa atmosfera zaimplementowane w modelu LENCO PMX-150 efekty świetlne zamienią każde pomieszczenie w klub nocny.

Dzięki tej funkcji nie potrzeba już żadnego dopełniającego oświetlenia w pomieszczeniu by uzyskać prawdziwie imprezowy klimat. Łącznośc Możesz skonsolidować się z LENCO PMX-150 nad wyraz momentalnie i w prosty sposób przy pomocy łączności Bluetooth i za jej pomocą odtwarzać swoje ulubione playlisty z aplikacji muzycznych.

Jeśli przechowujesz linię swej muzyki na dysku USB albo innym nośniku pamięci, możesz odtwarzać swoje pliki MP3 bezpośrednio przez wejście AUX albo port USB. Bateria Model PMX-150 zastosowaną baterię, która gwarantuje do 10 godzin nieustannej pracy po pełnum naładowaniu.

dzięki temu możesz spokojnie zorganizować imprezę w plenerze bez obaw o zasilanie urządzenia....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.