Menu

Power audio PANASONIC SC-UA30

Cechy produktu
  • Producent PANASONIC 
Opis

Muzyka tak jak lubisz Głośnik PANASONIC SC-UA30 to kompaktowe urządzenie, które uwydatnia się transparentnie czystym i dynamicznym dźwiękiem. Łatwość transportu powoduje, że możesz słuchać swojej ulubionej muzyki gdzie chcesz, u siebie w pokoju, w salonie, na patio czy w ogrodzie.

Muzyczna Rewolucja Model SC-UA30 został zaopatrzony w nowoczesną technikę URBAN AUDIO, która łączy w sobie nietuzinkowy design i perfekcyjnej jakości dźwięk. Urządzenie zostało zaprojektowane od nowa, dzięki temu muzyka roznosi się w ulepszony sposób bez utraty jakości dźwięku.

Przyjęcia w przydomowym ogródku będą jeszcze bardziej udane z funkcją URBAN AUDIO Śpiewaj do utraty tchu W głośniku PANASONIC SC-UA30 jest dostępny tryb karaoke, dzięki któremu możesz urządzić własny festiwal muzyczny.

Urządzenie umożliwia podłączenie dwóch mikrofonów i śpiewanie duetów z przyjaciółmi. Ponadto są dostępne takie funkcje jak kontrola tempa, kontrola tonacji, korektor mikrofonu czy usuwanie wokalu.

Niebieskie Światło W modelu PANASONIC SC-UA30 zainstalowana została listwa świetlna LED w odcieniu niebieskim, dzięki której każde pomieszczenie zyska unikalną atmosferę. Imprezuj gdzie chcesz dzięki czemu, że model PANASONIC SC-UA30 został zaprojektowany jako jednolita i kompaktowa konstrukcja, przenoszenie urządzenia jest przystępne.

dzięki czemu możesz wziąć swoją ulubioną muzykę ze sobą praktycznie wszędzie, choćby pod gołym niebem w ogrodzie. Sterowanie za pomocą smartfona Możesz sterować ustawieniamu PANASONIC SC-UA30 za pomocą aplikacji mobilnej MAX Juke, która pozwala wybierać jakie utwory maja być odtwarzane, układać playlisty jak na dodatek włączyć odtwarzanie losowe.

przy pomocy swojego smartfona możesz ponadto regulowac poziom głośności czy ustawienia korektora....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.