Menu

Power audio SONY MHC-V02 Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!

Cechy produktu

  • Producent Sony 
  • Kolor czarny 

Opis

Wypełnij imprezę dźwiękiemZapewnij nadzwyczajną oprawę muzyczną podczas urodzin, specjalnych okazji i spontanicznych spotkań. Donośny bas będący zasługą funkcji JET BASS BOOSTER sprawia, iż imprezowicze mogą jeszcze mocniej poczuć muzykę.

Jednostki wysokotonowe ustawione pod kątemDzięki jednostkom wysokotonowym ustawionym pod kątem dźwięk wypełnia całe pomieszczenie (rozprowadzają dźwięk szerzej). Dzięki funkcji JET BASS BOOSTER możesz poczuć rytm nawet z obfitego dystansuZwężająca się struktura kanałów bass reflex koncentruje przepływ powietrza w taki sposób, by można było usłyszeć i poczuć basy nawet z szerokiej odległości albo w tłumie.

Użyj oświetlenia głośnika,wytwarzać napięcieDiodowe podświetlenie głośnika pozwala czuć się jak w klubie. Niebieskie światło miga według określonego schematu w rytm muzyki. Sterowanie głosem poprzez aplikację FiestableUżywając komend głosowych, możesz zmieniać utwory, włączać światła i ustawić odcienie w trybie migania.

Po prostu wybierz z aplikacji Fiestable funkcję sterowania głosem i wydaj komendę dostępnych jest do 39 komend, w tym odtwarzanie muzyki, oświetlenie i tryb KARAOKE. Możliwość sterowania z parkietuAplikacja Sony |

Music Center zezwala na sterowanie muzyką i dźwiękami za pomocą telefonu. Dodatkowo aplikacja Fiestable zezwala na aktywowanie trybów DJ i karaoke. Zmieniaj ustawienia jednym ruchem dzięki intuicyjnej funkcji sterowania gestami.

Lepsze wrażenia dzięki funkcji Party Light aplikacji FiestableNaciśnij przycisk Party Light w aplikacji Fiestable na smartfonie, a jego ekran zacznie naśladować efekty świetlne urządzenia dźwiękowego będzie migał i zmieniał kolor w rytm muzyki.

Zostań królem imprezyJednym kliknięciem w aplikacji Fiestable możesz podzielić się wrażeniami z imprezy. Dzięki swojej muzyce dotrzesz na szczyt rankingu największych imprezowiczów i zyskasz oficjalny tytuł króla imprezy.

Zgodność ze statywemPrzy użyciu zastosowanego otworu montażowego urządzenie MHC-V02 można postawić na statywie. Z podwyższonej pozycji dźwięk może rozchodzić się jeszcze lepiej i dotrzeć do pokaźniejszej liczby osób niezależnie od tego, czy siedzą, czy stoją.

Wysoka jakość dźwięku przy strumieniowej transmisji Bluetooth z zastosowaniem kodeku LDACŁącze bezprzewodowe LDAC transmituje około trzy razy więcej informacji (z maksymalną szybkością 990 kb/s) konwencjonalne technologie przesyłania dźwięku przez Bluetooth, co gwarantuje nieszablonowe wrażenia przy słuchaniu.

Połączenie wielu sprzętów pozwala wielu osobom sterować odtwarzaniem muzykiTy i Twoi znajomi możecie sparować głośniki MHC-V02 z trzema smartfonami jednocześnie, korzystając z technologii Bluetooth. Możecie odtwarzać utwory ze wszelkich bibliotek muzycznych, co daje jeszcze obszerniejsze możliwości

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.