Menu

Power audio SONY MHCV13

Cechy produktu
  • Producent Sony 
  • Kolor czarny 
Opis

pakiet audio o obszernej mocy Sony MHC-V13 BT czarny Jeszcze lepsza zabawa na imprezie zestaw MHC-V13 ma dużą moc, więc dynamika ulubionych utworów jest odczuwalna choćby z pokaźniejszej odległości. Twoi goście mogą tańczyć w rytm pulsującego oświetlenia głośnika, a do sterowania odtwarzaniem wystarczy Ci smartfon.

Nadaj imprezom nową jakość i spraw, żeby urodziny, specjalne okazje i nieplanowane spotkania upływały w festiwalowej atmosferze. Dzięki efektywnym głośnikom wysokotonowym i donośnemu basowi zapewnianemu poprzez technologię JET BASS BOOSTER Twoi goście mogą radować się konkretnym dźwiękiem w całym pomieszczeniu.

genialny dźwięk rozchodzący się po całym parkiecie niewiele znaczący, kompaktowy zestaw MHC-V13 imponuje donośnym dźwiękiem zapewnianym poprzez dwa efektywne głośniki wysokotonowe i technologię JET BASS BOOSTER. Muzyka dobiegająca z przodu urządzenia niesie się szerzej i wyżej, a goście słyszą bogaty, czysty dźwięk.

Z przodu zestawu znajdują się dwa skierowane do góry tubowe głośniki wysokotonowe o sporej sprawności. Zwiększają one scenę dźwiękową i powiększają poziom ciśnienia akustycznego skierowanego ku górze. Muzyka niesie się szerzej, dalej i wyżej, wypełniając całe pokój.

Zwężający się kanał bass reflex koncentruje przepływ powietrza tak, aby bas był słyszalny i odczuwalny nawet z obfitej odległości albo w tłumie. W każdym z nas drzemie gwiazda muzyki Śpiewaj przy akompaniamencie ulubionych utworów.

komplet MHC-V13 jest wyposażony w wejście mikrofonowe, dzięki temu świetnie sprawdzi się podczas imprez z karaoke. Do wejścia tego można w dodatku podłączyć gitarę i używać zestawu jako wzmacniacza gitarowego.

Do wyboru masz trzy tryby pracy: Clean gwarantujący czysty dźwięk, Overdrive powodujący zniekształcenie dźwięku i Bass do gitary basowej. Fiestable – cała impreza w Twoich rękach instynktowna, przyjemna i prosta w użyciu aplikacja Fiestable da Ci pełną kontrolę nad zestawem MHC-V13.

Aby jej zastosować, musisz najpierw pobrać aplikację Sony | Music Center. Następnie możesz sterować odtwarzaniem, światłami i innymi funkcjami z telefonu lub przy użyciu poleceń głosowych. Dzięki aplikacji Fiestable goście mogą dodawać do listy odtwarzania swoje ulubione utwory.

Pozwól im zintegrować się z siecią Wi-Fi® i przesyłać muzykę ze smartfonów, a zabawa będzie się kręcić bez końca. Powalcz z gośćmi o tytuł króla albo królowej rankingu karaoke. Kto awansuje do pierwszej dziesiątki, może wpisać swoje imię i tytuł utworu na tablicę wyników.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.