Menu

Sony MHC-V11

Cechy produktu

  • Producent Sony 

Opis

Rozkręć domową imprezę za pomocą jednoelementowego zestawu muzycznego o niewielkich wymiarach.
Ciesz się solidnym dźwiękiem ze zintegrowanej konstrukcji, która zajmuje mało miejsca, i wzmocnij brzmienie tonów niskich przy pomocy systemu Mega Bass. Eksperymentuj z efektami DJ i zapraszaj znajomych na konkursy karaoke. Łatwe połączenie zestawów za pomocą funkcji Party Chain pozwala uzyskać maksymalną moc dźwięku w trakcie imprezy.

Funkcje Karaoke: śpiewanie z akompaniamentem

Możesz zaprosić przyjaciół do wspólnej zabawy w konkursie karaoke. Starczy włożyć płytę CD, podłączyć pamięć USB albo zastosować utwory dostępne w YouTube™, przesyłając je poprzez łącze Bluetooth®. Dwa wejścia mikrofonowe dużo radości przy wspólnym śpiewaniu ze znajomymi. Wbudowana funkcja wyciszania partii wokalnych pozwala nawet usunąć głosy wokalistów przy odtwarzaniu płyt CD i daje możliwość śpiewania do każdego utworu.

Funkcja Party Chain umożliwiająca rozbudowę systemu
Nie wystarcza Ci moc jednego zestawu? Dodaj kolejne, a uzyskasz głośniejszy dźwięk. Jeden z zestawów musi wówczas pracować w trybie „gospodarz imprezy". Zapewni to synchronizację efektów dźwiękowych w pozostałych urządzeniach.

Skonfiguruj swoje ustawienia z aplikacją SongPal
Aplikacja SongPal pozwala na wybór rozmaitych ustawień. Wystarczy pobrać ją na smartfon,posiadać bezprzewodową kontrolę nad muzyką. Aplikacja pozwala także przystosować ustawienia, wybrać ulubioną listę odtwarzania z telefonu lub pamięci USB i przejść do następnego utworu bez dotykania sprzętu.

kompozycja w jednej obudowie ułatwiająca przenoszenie

pakiet posiada się w jednej obudowie, dlatego możesz wziąć muzykę ze sobą i urządzić imprezę dosłownie wszędzie. Czy spotykasz się z przyjaciółmi w domu czy wybierasz się w inne miejsce — kompaktowa konstrukcja z zaimplementowanym uchwytem ułatwia przenoszenie i zwiększa wygodę zastosowania.

Podświetlane głośniki: imprezy z klimatem
Pulsujące na niebiesko podświetlenie głośników buduje unikatową atmosferę.


Akcesoria w pakiecie

- Pilot
- Antena UKF
- Bateria (R03/AAA, manganowa)
- Instrukcja „Podręcznik szybkiej konfiguracji”
- Karta gwarancyjna


Pozostałe atrybuty

- Zakres odbieranych częstotliwości (FM): 87,5–108 MHz/50 kHz
- Pamięci stacji: 20 FM

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.