Menu

Benro Adventure Kit TAD18A + IB1

Cechy produktu
  • Producent Benro 
Opis

potężne wykonanie, nowoczesne rozwiązania i niska waga gwarantują wysoki komfort wykorzystywania przy intensywnej eksploatacji. Maksymalny udźwig wynoszący 8 kg zezwala na zamontowanie na statywie nawet ciężkiego sprzętu. Równocześnie statyw waży zaledwie 1,8 kg. Powoduje to że statywy Adventure są jednymi z najlżejszych na rynku w swojej klasie.

Do produkcji statywu zostały użyte odlewy magnezu cechujące się niższą wagą aniżeli aluminium. Dzięki temu statyw jest wyjątkowo lekki, wytrzymały i jednostajny.

4-sekcyjne nogi mają zatrzaski gwarantujące pewne trzymanie. Uchwyt z pianki na jednej z nóg umożliwia wygodną pracę w niskich temperaturach. Etui z paskiem na ramię nieskomplikowany transport statywu.

Głowica Benro IB1

Wysokiej jakości, konkretna głowica adresowana do progresywnych fotografów oczekujących najwyższego poziomu kontroli, funkcjonalności i pełnej bezusterkowości. Wykonanie ze stopu magnezu gwarantuje wysoką trwałość i niepodatność na uszkodzenia. Głowica ma potrójny system sterowania umożliwiający łatwą i staranną kontrolę aparatu z ciężkim obiektywem. Blokada panoromowania ułatwia widocznie usprawnia pracę. Podziałka zezwala na skrupulatne ustawienie. Zastosowana poziomica ułatwia staranne ustawianie kadru.

Głowica cechuje się maksymalną nośnością wynoszącą 8 kg.

Szybkozłączka PU60 jest kompatybilna z systemem Arca-Swiss.

towar
producent
Kod producenta
TAD18AIB1
EAN
6931747334445
Fizyczne techniczne
Z aluminium
Z magnezu
liczba sekcji
4
Stopki
Z kolcami
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.