Menu

Cullmann MUNDO 522T

Cechy produktu
  • Producent Cullmann 
Opis

MUNDO 522T jest w najszerszym tego słowa znaczeniu statywem uniwersalnym. Dedykowany do mocowania innowacyjnych kamer CSC, aparatów bezlusterkowych oraz lekkich lustrzanek DSLR. Jest jednostajny, lekki, zwarty, a przy tym jest spektakularny.

5-sekcyjne nogi (blokowane przy pomocy obrotowych zacisków typu "Twist-Lock"-zabezpieczających przed kurzem i wodą ) zakończone są gumowymi stopkami, dzięki temu statyw jest bardziej zrównoważony.

konstrukcja wyprodukowana z wysokiej jakości aluminium. Pomimo niewiele znaczącego wymiaru po złożeniu wynoszącego tylko 31,5cm, gwarantuje on wystarczającą wysokość roboczą 135,5cm przy całkowitym wysunięciu i gwarantuje wygodną obsługę, gdy aparat jest na nim zamontowany.

Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, takich jak frezowane metodą CNC części aluminiowe i anodowane nogi statywu i kolumna środkowa, MUNDO 522 waży tylko 1160 gramów, stanowiąc jednostajną podstawę do realizowania ambitnych fotografii.

Udźwig do 5kg.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.