Menu

Manfrotto Łącznik MSY0590A Dado uniwersalny

Cechy produktu
  • Producent Manfrotto 
Opis

Pierwsza kulka już w Polsce! Uniwersalne złącze, które zezwala na kreatywność. Manfrotto wprowadza zupełnie nową innowacyjną metodę łączenia rożnych akcesoriów przy pomocy pozornie prostego produktu o nazwie DADO, umożliwiając umieszczenie świateł, kamer i akcesoriów praktycznie w każdym miejscu. DADO pomimo niewielkich wymiarów potrafi udźwignąć choćby nad wyraz ciężkie akcesoria fotograficzne, czemu w znacznej mierze sprzyja jej jednoczęściowa budowa odlana ze stopu aluminium. Artykuł ten wyróżnia się wszechstronnością i możliwością połączenia z licznymi akcesoriami, aby zapewnić za każdym razem najkorzystniejsze rozwiązanie. Jest nieduży, wszechstronny i wytrzymały na jednoczesne łączenie w wielu punktach mocowania. Genialnie nadaje się do potrzeb kamerzystów, fotografów i hobbystów, którzy chcą uprościć swoje wyposażenia i podróżować z jak najlżejszym sprzętem. Maksymalna stabilności, skuteczne łączenie, łatwe mocowanie i niezwykła rozciągliwość dzięki 18 gwintowanym otworom (3/8") DADO staje się najbardziej nieszablonowym i atrakcyjnym rozwiązaniem. Zawarte w komplecie 3 lub 6 gwintowanych z obu stron rur (3 / 8"), które pasują także do gniazda 5 / 8", zezwalają na podpinanie lamp, przyssawek i innych akcesoriów potrzebnych do fotografii, filmu i oświetlenia. Stwórz swój własny fachowy komplet w najistotniej intuicyjny sposób! Postanowiliśmy zrobić krótki i prędki test, czybez dwóch zdań jest to użyteczne rozwiązanie.

Do naszego testu użyliśmy trzy przyssawki Manfrotto 241, ramię hydrauliczne 244N, łącznik 014-38, platformę 208 i głowicę kulową 057M0Q5. W pierwszej kolejności spróbowaliśmy zjednoczyć standardowe rurki i DADO wraz z przyssawkami i głowicą. Przyssawki nad wyraz dobrze złapały się maski samochodu, całe mocowanie szczególnie niesprężyście i pewnie trzyma się, nie powodując żadnych dodatkowych drgań.

Jeżeli zamienimy jedną z rurek na ramię hydrauliczne 244N, możemy z łatwością zaczepić kamerę w dowolnym miejscu samochodu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.