Menu

MANFROTTO MINI STATYW PIXI CZARNY

Cechy produktu
  • Producent MANFROTTO 
Opis

Manfrotto PIXI to wyśmienity mini statyw do kompaktowych kamer przemysłowych (CSC). Został on zaprojektowany w celu zaspokojenia potrzeb tych konsumentów, którzy szukali lekkiego, przenośnego i łatwego w użyciu rozwiązania.

Pixi jest dobrym rozwiązaniem do kręcenia ujęć w trudno przystępnych miejscach, zachowując aparat nieruchomo. Zamykając nogi możemy go używać jako komfortowy uchwyt pozwalający na rejestrowanie świetnych filmów, które wyróżniają się z tłumu.

innowacyjny mechanizm pozwala ustawić i zablokować głowicę kulową jednym szybkim, intuicyjnym ruchem. Wciśnięcie przycisku zwolni głowicę i pozwoli na luźne przemieszczanie jej. Po zwolnieniu przycisku, głowica jest automatycznie blokowana w wybranym położeniu.

PIXI ma minimalistyczny, włoski styl i jest wytwarzany ze stali nierdzewnej i Adapto dla wysokiej jakości i wykończenia powierzchni. Dzięki konkretnej konstrukcji, zapewnia bezpieczną bazę w każdej sytuacji, a gumowe nóżki zrównoważone i przeciwpoślizgowe umieszczenie na każdej powierzchni.

- Pochył głowicy przód/tył: -35° / +35°
- Pochył głowicy na boki: -35° / +35°
- Wysokość złożonego statywu: 18,5 cm
- nieznaczna wysokość: 13,5 cm
- Maksymalna wysokość: 13,5 cm
- Udźwig: 1 kg
- Waga: 0,19 kg

produkt
marka
Kod producenta
001707920000
EAN
8024221621181
Fizyczne techniczne
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.