Menu

Manfrotto Pixi EVO czerwony

Cechy produktu
  • Producent Manfrotto 
Opis

Manfrotto PIXI EVO to ewolucja statywu PIXI mini. Zaprojektowany jako lekkie i mobilne rozwiązanie wspierające fotografów używających lustrzanki cyfrowe i kompaktowe aparaty systemowe z obiektywami typu zoom. Nowy PIXI EVO, to ponadto genialne narzędzie dla osób używających nieznacznych kamer sportowych i GoPro®. Statyw wzbogacony został o funkcje zapewniające komfort obsługi, wytrzymałość i szerszy zakres ustawień pomagających w kadrowaniu.

Statyw PIXI EVO ma 2 różnorodne kąty rozstawu nóg wraz z możliwością ich rozsunięcia, co pozwala na wykonanie fotografii z pozycji podłoża. Kolejną innowacją 2-sekcyjnych nóg jest możliwość ustawienia rozsunięcia w 5 dogodnych położeniach. Można dzisiaj wykonywać zdjęcia przy słabym oświetleniu, fotografie krajobrazowe i architektury z maksymalną gwarancją stabilności.

Ze statywem PIXI EVO fotografowie mogą dowolnie realizować i szukać inspiracji wynajdując alternatywny punkt widzenia, w dodatku w ustawieniu aparatu w pozycji portretowej, co pozwala na przechylenie głowicy o 90°, by uchwycić niesamowite ujęcia zachowując stabilność i staranność przy fotografowaniu.

Statyw PIXI EVO dedykowany jest dla amatorskich lustrzanek cyfrowych o masie korpusu do 750 g i obiektywie w zakresie 18-200 mm lub kompaktowych aparatów systemowych i kamer sportowych oraz GoPro®. Maksymalny udźwig statywu PIXI EVO to 2,5 kg.

budowa statywu wytworzonego z wytrzymałego kompozytu Adapto i aluminium sprawiła, że jest on bardzo lekki i komfortowy w transportowaniu bez konieczności dźwigania zbędnych kilogramów. PIXI EVO dostępny jest w kolorach: czarnym, białym i czerwono-antracytowym. Żeby zachować i ochronić pierwotny odcień statywu, zalecane jest czyszczenie przy pomocy białej gumki do ścierania. Specjalne środki czyszczące albo woda może uszkodzić pierwotny wygląd statywu.

produkt
marka
Kod producenta
MTPIXIEVO-RD
EAN
8024221643619
Fizyczne techniczne
Z aluminium
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.