Menu

Manfrotto VR 360 Wysięgnik Boom Carbon średni - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu
  • Producent Manfrotto 
Opis

Średnia przedłużka Carbon VR jest wyprodukowana z wysokiej jakości włókien węglowych, zapewniając wysoką odporność i sztywność przy jednoczesnej niskiej własnej wadze.
Boom ma 4 sekcje, co zezwala na osiągnięcie maksymalnej długości 2 m i 62,5 cm po złożeniu, dzięki czemu jest nieskomplikowany do przenoszenia i przechowywania. Jego konstrukcja pozwala utrzymywać do 2 Kg przy maksymalnym wysunięciu w pionie. Przedłużka jest zakończona platformą, która posiada dwustronną śrubę 1/4' - 3/8' pozwalając na mocowanie przeróżnego typu kamer 360°. Gumowy uchwyt i konkretne, bezpieczne zaciski twist są nietrudne i komfortowe w obsłudze.
Boom, na drugim końcu, posiada kobiecy gwint 3/8', dzięki czemu może być prosto mocowany do statywów czy podstaw VR Manfrotto, pozwalając na pracę równocześnie wewnątrz jak i na zewnątrz. Nad wyraz dobrze stanie na wysokości zadania w podróży, na festiwalach, scenie, budowie i wielu innych, zezwalając osiągnąć nową, ekscytującą perspektywę.

produkt
firma
Kod producenta
MBOOMCFVR-M
EAN
8024221668964
Fizyczne techniczne
Z aluminium
ilość sekcji
4
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.