Menu

ST1A STATYW TRIPOD SELFIE TELEFON APARAT SMARTFON

Cechy produktu
  • Producent Aptel 
Opis

Statyw do telefonu i aparatu fotograficznego TRIPOD SELFIE. Genialna odmiana dla charakterystycznego selfie kija - monopodu. Usprawnia wykonywanie fotografii smartfonem w warunkach plenerowych i znacznie powiększa szerokość kadru i pole widzenia aparatu.

właściwości artykułu: towar fabrycznie nowy, wysokiej jakości. Pozwala trzymać telefon w mocnej, zrównoważonej pozycji dzięki wyposażeniu w mechanizm sprężynowy. Zacisk / uchwyt do telefonu jest uniwersalny - ma szerokość od 5,5 do 8,5 cm, co umożliwia umieszczenie w nim smartfonów o w zasadzie dowolnej szerokości.

Nogi statywu są wyposażone w warstwę antypoślizgową, co zapewni uzupełniającą stabilizację choćby na wilgotnej czy śliskiej powierzchni. Są nad wyraz giętkie, ale zarazem wystarczająco niesprężyste i pewne. Statyw ma obrotową głowicę - pozwala to ustawić telefon pod praktycznie dowolnym kątem, pionowo, poziomo czy nawet po skosie!

Głowica posiada gwint średnicy 1/4'' cala - dzięki temu nic nie stoi na przeszkodzie, by zamiast telefonu umieścić na statywie np. Aparat fotograficzny. Specyfikacja: Materiał: aluminium, plastik, silikon, pianka EVA Wysokość maksymalna statywu: 26 cm Kolor: czarny W zestawie: Statyw TRIPOD SELFIE

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.