Menu

ST1B Statyw foto 001 black

Cechy produktu
  • Producent atl 
Opis

Wysokiej jakości kompaktowy statyw z ruchomą głowicą umożliwiająca wykonywanie fotografii w dowolnej pozycji. Znakomicie pasuje do rodzaju makro! wyposażony w niezależnie dostosowywane nogi, a także uniwersalny gwint 1/4'' pasujący do wszystkich modeli kamer, a także aparatów fotograficznych!

wytwarzany został z wysokiej jakości aluminium co gwarantuje należytą , a także dużą sztywnośćCechy artykułu: Głowica ruchoma w aż 3 kierunkach - pozwala na wykonywanie zdjęć w pionie genialny do rodzaju makro!

Uniwersalny gwint 1/4'' nadaje się do wszystkich modeli kamer, a także aparatów! Dwu-segmentowe, niezależnie dostosowywane nogi Statyw wyprodukowany z wysokiej klasy aluminium zapewniającego dużą sztywność konstrukcji, a także estetyczny wygląd Specyfikacja: Materiał: aluminium Maksymalna wysokość: 23 cm Wysokość pracy: 20 cm niewielka wysokość pracy: 15 cm Wysokość po złożeniu: 16 cm Waga: 100 g Kolor: czarny Zapraszamy do złożenia zamówienia!

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.