Menu

Statyw Manfrotto 290 Light + głowica wideo Befree Live

Cechy produktu
  • Producent Manfrotto 
Opis

Manfrotto Befree live Lekki komplet składający się ze statywu i głowicy olejowej. Nadzwyczajny dla podróżników. O kolekcji Befree linia Befree, wśród której znajdują się modele wytwarzane równocześnie z aluminium jak i włókien węglowych jest nieprzeciętnym połączeniem mobilnych statywów z wysoką wytrzymałością.

przystosowana do cięższych aparatów linia Compact akcentuje się niewielkimi wymiarami i wagą (zwłaszcza wśród modeli wytwarzanych z włókien węglowych). Linia Befree to ciekawa kolorystyka i innowacyjne wzornictwo.

Statywy tej kolekcji sprzedawane są w kompletach z głowicą i pokrowcem gwarantując gotowość do użycia zaraz po zakupie. Statywy Befree nowoczesne rozwiązanie mechanizmu składania nóg. Statyw Przeznaczenie Ten bardzo praktyczny statyw po złożeniu ma jedynie 59.5 cm.

nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania więc przy wędrówkach w trakcie których nieoczekiwanie może przydać się statyw. Dzięki swej wadze, wynoszącej zaledwie 1.80 kg jest rewelacyjnym statywem na co dzień. Sprzedawany w komplecie z głowicą kulową zapewnia precyzję i prostotę obsługi.

Maksymalna wysokość wynosi 146 cm. Lekkość i kompaktowe rozmiary Statyw składa się z 3 sekcji. To dzięki temu jest tak zrównoważony, lekki i funkcjonalny. Bez względu na to czy nosisz go w wygodnym pokrowcu na ramieniu, w plecaku czy w ręku jego transport nie powoduje problemu.

Nogi statywu Befree składają się w odwrotną stronę niż w konwencjonalnych statywach, dlatego również tworzą jedną linię z głowicą ograniczając w ten sposób rozmiary do minimum. To rozwiązanie pozwoliło zoptymalizować gabaryty do minimum.

Długość po złożeniu to jedynie 60 cm! 2 stopnie blokowania nóg Nogi statywu można zablokować niezależnie pod jednym z 2 kątów, 23 albo 51 poziomów. Dzięki czemu statyw doskonale sprawdzi się na nierównych podłożach.

obszerny kąt rozstawienia nóg to również możliwość fotografowania z niskiej wysokości, która w statywie Befree One wynosi 42.5 cm. Głowica Kompaktowe rozmiary Mimo niewielkich wymiarów i niskiej wagi głowica Manfrotto cechuje się obszernym udźwigiem, gdyż można na niej zamontować sprzęt o wadze do 4 kilogramów.

rozmiary niniejszego produktu Manfrotto zostaną niezwykle docenione przez podróżników, którym zależy na jak najmniejszym bagażu. W tym celu marka zastosował ramię które można wymienić. Jest to niezwykle przydatna funkcja nie tylko podczas transportu bądź przechowywania głowicy, przyda się ona jeszcze wtedy gdy ramię zostanie uszkodzone z różnych przyczyn.

Funkcjonalność Głowica jest kompatybilna z płytką umożliwiającą prędki montaż aparatu lub kamery na statywie. W dodatku pozwala na ona lekki przesuw urządzenia, dzięki czemu osiągalne jest perfekcyjne wyważenie sprzętu fotograficznego lub filmowego.

Jako głowica olejowa sprawdzi się wszędzie tam gdzie niezbędny jest płynny i jednostajny ruch kamery.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.