Menu

Statyw Manfrotto Mini PRO (MT190CXPRO4) Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Manfrotto 
Opis

MANFROTTO seria 190 Funkcjonalność statywu może być jeszcze pokaźniejsza seria statywów 190 posiada zwartą konstrukcję, a każdy z nich znamionuje komfort transportowania. System blokowania nóg "QPL umożliwia zwolnienie ruchem jednej ręki, wszystkich trzech blokad a zacisk jest mocny i pewny.

kolekcja 190 posiada mechanizm ustawienia kolumny z pozycji pion-poziom, zwalniając blokadę jedynie jednym palcem (z wyjątkiem modelu MT190X3). Dodatkowo realne jest jej obracanie o 360 stopni, niezależnie od tego czy jest umieszczona pionowo czy poziomo.

Gdy nie jest użytkowana, całkowicie chowa się w jarzmie statywu skracając jego długość. W połączeniu z w całości płaską płytą kolumny centralnej statyw posiada jeszcze bardziej zwartą budowę. Podobnie jak w wyższych modelach, linia 190 wyekwipowana jest w gniazdo "Easy Link, umożliwiając podczepienie dodatkowych akcesoriów (lamp, giętkich ramion itp).

Statywy kolekcji 190 przystępne są w wersjach wytworzonych z włókna węglowego albo aluminium. Kolekcja ta łączy wysoką funkcjonalność z niewielkimi wymiarami. Przeznaczenie statywu Manfrotto 190CXPRO4 190CXPRO4 to 4-sekcyjny statyw wytworzony z włókien węglowych.

asygnowany jednocześnie do użytku w studio jak i terenie. Łączy w sobie atrybuty mobilności, takie jak nad wyraz niska waga, minimalne i wysokiej wytrzymałości (udźwig do 7 kg). Uzupełniające funkcje, takie jak złącze Easy Link czynią z niego statyw nie tylko foto czy videona dodatek jako nadzwyczajne rozwiązanie do mocowania akcesoriów.

cechy statywu Manfrotto 190CXPRO4 4-sekcyjne nogi z włókien węglowych Nogi statywu wytwarzane zostały z włókien węglowych i składają się z 4 sekcji o średnicach 24.8. 20.4. 16 mm. Pozwoliło to na zachowanie wysokiej stabilności przy zminimalizowaniu wagi i rozmiarów.

Dzięki takiemu rozwiązaniu statyw jestbardzo wytrzymały, jego maksymalne obciążenie wynosi aż 7 kg. System Q90 Cechą wyróżniającą kolekcję 190 jest możliwość przełożenia kolumny centralnej do pozycji poziomej i to używając jedynie jednego przycisku.

na dodatek kolumna ta, może być obkręcana o 360 poziomów. Kolumnę centralną można także przełożyć o 180 stopni, tak by głowica znajdowała się pod spodem. Dzięki temu statyw znajduje wykorzystanie w wielu dziedzinach fotografii.

Na czas transportu kolumna w całości chowa się w jarzmie statywu, tak by zminimalizować jego długość. 4-kąty blokowania nóg 4-stopniowa blokada kąta rozstawienia nóg zezwala na ustawienie statywu niemal w każdej pozycji także na nierównym podłożu.

Nogi mogą być niezależnie blokowane pod kątem 25, 46, 66, 88 stopni. Tak,nadzwyczajnie dopasować się do otoczenia. Maksymalne rozstawienie nóg także fotografowanie z wyjątkowo niskiej wysokości - 8 cm.

szybkie rozstawianie nóg dzięki funkcji QPL Funkcja Quick Power Lock umożliwia szybkie rozłożenie i przypasowanie nóg statywu. Specjalna konstrukcja mechanizmu powiększa komfort korzystania z funkcji QPL.

jednocześnie technika ta gwarantuje bezpieczeństwo zamontowanego sprzętu. Nogi statywu są bardzo zrównoważone oraz pewnie blokowane. Uchwyt Easy Link Statyw postępowy uchwyt Easy Link pozwalający na zamontowanie różnorodnych akcesoriów dodatkowych, takich jak np.

lampa błyskowa, lampa zewnętrzna albo urządzenie mobilne. Zastosowania uchwytu Easy Link są praktycznie nieograniczone. Zaimplementowana poziomnica zastosowana w kolumnę centralną poziomnica pozwala na ustawienie skrupulatnego kadru, niezależnie od tego w jakiej pozycji ustawione są nogi statywu.

Położenie poziomnicy można regulować, tak żeby korzystanie z niej było komfortowe w każdej sytuacji. Pozostałe informacje technologiczne statywu 190CXPRO4: Wysokość maksymalna: 160 cm Wysokość maksymalna przy wsunietej kolumnie centralnej: 135 cm Maksymalne obciążenie: 7 kg Waga statywu: 1.65 kg Śruba mocująca do głowicy: 3/8 cala Statyw został wytwarzany we Włoszech.

nawet 10 lat gwarancji produkt objęty jest 24 miesięczną gwarancją, jednak może być ona przedłużona do 10 lat po rejestracji na stronie polskiego dystrybutora. Dodatkowe źródła danych Różnice w poszczególnych seriach Statywy serii 190 - porównanie O firmie Manfrotto Szybkozłączki w statywach Manfrotto Jak czytać oznaczenia w prod.

Manfrotto Katalog produktów Manfrotto Opis poszczególnych linii statywów

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.