Menu

Statyw Velbon EX-Mini

Cechy produktu
  • Producent Velbon 
Opis
Velbon EX-Mini

funkcjonalny statyw fotograficzny Velbon EX-Mini jest doskonałym rozwiązaniem równocześnie dla mniej, jak i tych bardziej innowacyjnych użytkowników. progresywna, japońska technika, która została zastosowana w linii EX charakteryzuje się imponującą precyzją wykonania, solidnością i powiększoną odpornością na zmiany temperatury.

wytwarzany ze wzmocnionych stopów aluminium, 2-sekcyjny statyw, a także podłączona do niego głowica pozwalają na ustawienie aparatu praktycznie w dowolnej pozycji i pod dowolnym kątem na wysokości od 19 do 41,7 centymetrów. Komplet waży zaledwie 460g, a złożony do wysokości 25,5 i spakowany do znajdującego się w pakiecie pokrowca zajmuje wyjątkowo mało miejsca w każdej torbie i plecaku, co na pewno doceni każdy fachowy fotograf, jak i amator dbający o perfekcyjne, nieporuszone zdjęcia. Artykuł zapewnia bezpieczne podtrzymanie dla sprzętów o wadze nie przekraczającej 1,5 kg, dzięki czemu sprawdzi się z większością przystępnych na aparatów.

artykuł
producent
Kod producenta
10172
EAN
4907990301727
Fizyczne technologiczne
Ze stopu aluminium
ilość sekcji
2
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.