Menu

Ława do salonu - Arbila

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj ława 
Opis

należycie czujesz się w roli gospodarza? niejednokrotnie zapraszasz najbliższych znajomych lub rodzinę do swojego domu? Chcesz stworzyć genialne miejsce do wszystkich spotkań, gdzie dla każdego znajdzie się miejsce? Zaopatrz się w ławę Arbila firmy Elior, która z całą pewnością stanie się sercem Twojego salonu!

Harmonia zawarta w prostocie

Co uwydatnia ławę Arbila na tle wielkiej konkurencji? na pewno jest to brak niepotrzebnych dodatków i udziwnień. Dzięki czemu mebel zyskał niesamowitą funkcjonalność i zapewni Ci ogromną liczba miejsca na wszelkie przedmioty potrzebne w salonie podczas posiedzeń przy kawie czy herbacie. Uniwersalny fason skandynawski w połączeniu z kolorem białym i dębem złotym nieprzeciętnie wyróżni estetykę wnętrza, w którym się znajduje. Ławę tworzono w całości z naturalnej płyty meblowej uszlachetnionej cienkimi filmami melaminowymi w celu zwiększenia jej trwałości. W połączeniu z brzegami oklejonymi specjalistycznym materiałem ABS, cechującym się ponadprzeciętną wytrzymałością na zarysowania Arbila jest meblem, który będzie służyć Ci nienagannie poprzez dużo lat, nadal zachowując swój oryginalny wygląd!

Płyta meblowa najwyższej jakości

kupując meble do salonu chcemy zainwestować w produkty, które będą jednocześnie stylowe, jak i ergonomiczne,typowo zależy nam na wieloletniej trwałości. Ława Arbila bez najmniejszych problemów spełni wszystkie Twoje kryteria. Mebel w całości stworzony został z naturalnej płyty meblowej zbudowanej z włókien drzewnych i związków ekologicznych w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych oraz wytrzymałościowych. W dodatku płyta została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi w celu rozszerzenia jej trwałości. Brzegi mebla oklejono specjalistycznym materiałem ABS, znamionującym się ponadprzeciętną odpornością na zarysowania. Dodatkowo ten zabieg sprawił, że Arbila demonstruje się wyjątkowo estetycznie.

Powody, dla których warto wybrać ławę Arbila:
  • ergonomiczny styl skandynawski.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.