Menu

Ława do salonu industrialna - Siro

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj ława 
Opis

Szukasz właśnie prostej i równocześnie wyszukanej ławy do Twojego salonu? Ława Siro jest wspaniałym meblem przeznaczonym do Twojego wnętrza relaksu. Prawidłowo spełni oczekiwania podczas wizyty znajomych jak i podczas wieczornego maratonu filmowego. Modna industrialna stylistyka pozwoli wprowadzić do Twojego wnętrza innowację i funkcjonalność, o której marzysz. To wszystko, dzięki najnowszej ławie Siro producenta Elior.

Twoja przestrzeń do odpoczynku pobudzi w Tobie kreatywność

Twój salon potrzebuje powiewu nowości aby czas w nim spędzony był jeszcze lepszą formą odpoczynku niżeli do tej pory? Dzięki ławie Siro zyskasz nie tylko ładnie przedstawiający się mebel cieszący Twoje oczy lecz też ergonomiczny stolik, który możesz wykorzystać tak jak Ci trzeba... Stolik kawowy; stolik pod notebooka; miejsce na napoje podczas imprezy ze znajomymi; miejsce na wazon, świeczki czy inne ozdoby domowe; a przede wszystkim oryginalną ozdobę wnętrza nadająca mu błyskotliwy, industrialny styl. wyprodukowany w artystyczny sposób poprzez połączenie dwóch kontrastowych barw nada oryginalnego charakteru pobudzającego Twoją kreatywność. Odcień ławy łatwo dostosuję się do Twojego wnętrza. Wyjątkowo trwały i estetycznie wyglądający blat w kolorze dębu wotan w połączeniu z czarnymi nogami nada charakteru i stylistykę, którą pokochasz. fason industrialny to bardzo wyrafinowany synonim luksusu, wolności i artyzmu. Charakteryzuję się prostą, geometryczną formą wprowadzającą efekt minimalizmu.

Minimalizm w niezwykle trwałym wykonaniu...

Ława Siro została tworzona z naturalnej płyty meblowej MDF. Zbudowanej z włókien drzewnych i związków ekologicznych w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Włókna ułożone są różnokierunkowo, o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. W dodatku płyta została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi w celu rozszerzenia jej trwałości. Brzegi mebla oklejono specjalistycznym materiałem ABS, znamionującym się ponadprzeciętną niepodatnością na zarysowania. Kupno korzystnej jakości mebla zagwarantuje gwarancję wygody stosowania przez długie lata. Jeżeli zacieki, plamy i ślady pozostawione po Twoich ulubionych napojach były do tej pory dla Ciebie koszmarem teraz możesz o nich zapomnieć, dzięki najwyższej jakości okleiny, która jest wyjątkowo prosta w utrzymaniu czystości użytej w ławie Siro.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.