Menu

Ława kawowa z półką dąb sonoma - Dirla

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj ława 
  • Materiał dąb 
Opis

Co się dzieje, gdy przychodzi czas na poważną rozmowę? Niektórzy z nas lubią konfrontować się z innymi, inni zaś unikają takich sytuacji jak ognia. W takich okolicznościach niejednokrotnie zastanawiamy się, czy mówić wprost i nie owijać w bawełnę, czy raczej podejść do sprawy bardziej delikatnie i nie uderzać z przysłowiowej grubej rury. Który sposób jest ulepszony? Niestety nie podamy Ci jednoznacznej odpowiedzi. Podpowiemy Ci natomiast, jak stworzyć sobie wygodne warunki do każdej rozmowy. Wyłóż kawę na ławę z pełną wdzięku, minimalistyczną ławą Dirla firmy Elior!

Do rozmów ważnych i tych mniej poważnych

O konieczności posiadania ławy w salonie nie będziemy Cię przekonywać - to oczywiste. Udowodnimy Ci natomiast, iż ława Dirla to najlepszy wybór, jakiego możesz dokonać. Wytwarzając ten stylowy mebel dołożyliśmy wszystkich starań, aby zaspokoić Twoje potrzeby i sprostać Twoim oczekiwaniom - zarówno pod względem jakościowym, funkcjonalnym, jak i tym wizualnym. konkretna kompozycja była dla nas priorytetem, dzięki temu ława charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością. Jej progresywna forma pozwoliła na wykorzystania dopełniającego rozwiązania w postaci półki. To doskonałe miejsce na gazety, piloty, telefony i inne drobiazgi, które za każdym razem chcesz posiadać pod ręką. Sam design ławy jest szczególnie uniwersalny w swej niezwykłości, ponieważ idealnie wkomponuje się w minimalistyczne, skandynawskie i nowoczesne wnętrza. Teraz pozostaje Ci tylko wygodnie usiąść, wyłożyć kawę na ławę i delektować się rozmowami!

fachowe wykonanie

Jak już wspominaliśmy, naszym priorytetem jest jakość wykonania. Zależy nam,wytwarzane przez nas meble pozostały z Tobą na niemało lat, pomimo intensywnego stosowania. Do produkcji ławy Dirla wykorzystana została gatunkowa, laminowana płyta meblowa o grubości 18 mm, o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Zbudowana jest z włókien drzewnych i związków ekologicznych w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Włókna ułożone są różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje obszerniejszą odporność mebla. Na dodatek płyta została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi w celu powiększenia jej trwałości. Brzegi ławy zabezpieczyliśmy specjalistycznym tworzywem PCV 0,6 mm cechującym się ponadprzeciętną wytrzymałością na uszkodzenia me

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.