Menu

NICOLAS stół okrągły

Cechy produktu
  • Producent Halmar 
  • Materiał dąb 
  • Kształt okrągły 
Opis
informacje techniczne: rozmiary stołu:

Średnica stołu 120 cm

Wysokość stołu 77 cm

Waga stołu 24,1 kg

Obciążenie maksymalne ławy wynosi 30 kg.

Montaż stołu jest bardzo prosty - trwa około 10 minut. Zerknij na instrukcję konstrukcji:

_breakpoint

Stół Nikolas - dąb naturlany

Prosta i tradycyjna forma stołu Nikolas jest zjawiskowa i oryginalna. Niedużo jest mebli mających tyle uroku i gracji co prezentowany stół. Kolisty blat tworzony jest z mocnej płyty MDF pokryty jest na wierzchniej stronie oraz rancie powłoką naturalnej okleiny w kolorze dąb naturalny.

Blat:

Blat nierozkładany o średnicy 120 cm. Wyprodukowany z płyta MDF w kolorze dąb naturalny.

Nogi:

Nogi stołu Nikolas zostały stworzone z litego drewna - cała konstrukcja jest szczególnie jednostajna i wytrzymała.

Materiały:

Lite drewno to w pełni naturalny minimalistyczniec, pozyskiwany ze ściętych drzew. Jest on bardzo korzystnej jakości, w optymalny sposób sezonowany i poddawany obróbce przy użyciu właściwych metod. Pozyskiwane na meble lite drewno ma najróżniejszą strukturę, twardość i kolor, co jest uzależnione od gatunku. Ponieważ jest ono naturalne, wykazuje prawidłowe cechy higroskopijne, a więc pomaga w regulacji poziomu wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Meble z litego drewna nieraz poleca się alergikom.

Płyta MDF okleinowana - materiał drewnopochodny poddany obróbce termicznej. Jest trwały, odporny na zabrudzenia i przystępny w utrzymaniu czystości. Wersja okleinowana to spektakularna i estetyczna wersja wykończenia powłoką okleiny wierzchniej warstwy płyty - potrafi nadać nieograniczone barwy i odcienie. Płyty MDF nie należy narażać na wysoką temperaturę i wilgoć.

Zamów telefonicznie: ☎ 515 229 849

Jeśli masz pytania dotyczące rodziny ław i stołów Halmar - zapraszamy do skorzystania z chatu lub formularza kontaktowego - z ochotą odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.