Menu

Skandynawska ława kawowa dąb sonoma+biały - Dirla

Cechy produktu
  • Producent Elior 
  • Rodzaj ława 
  • Materiał dąb 
Opis

Co się dzieje, gdy przychodzi czas na poważną rozmowę? Niektórzy z nas lubią konfrontować się z innymi, inni zaś unikają takich sytuacji jak ognia. W takich okolicznościach często zastanawiamy się, czy mówić wprost i nie owijać w bawełnę, czy raczej podejść do sprawy bardziej delikatnie i nie uderzać z przysłowiowej grubej rury. Który sposób jest lepszy? Niestety nie podamy Ci jednoznacznej odpowiedzi. Podpowiemy Ci natomiast, jak stworzyć sobie wygodne warunki do każdej rozmowy. Wyłóż kawę na ławę z pełną wdzięku, bezkompromisową ławą Dirla firmy Elior!

Do rozmów ważnych, a także tych mniej poważnych

O konieczności posiadania ławy w salonie nie będziemy Cię przekonywać - to oczywiste. Udowodnimy Ci natomiast, że ława Dirla to najlepszy dobór, jakiego możesz dokonać. Wytwarzając ten szykowny mebel dołożyliśmy wszelkich starań, żeby zaspokoić Twoje zapotrzebowania i sprostać Twoim oczekiwaniom - równocześnie pod względem jakościowym, funkcjonalnym, jak i tym wizualnym. konkretna konstrukcja była dla nas priorytetem, dzięki temu ława charakteryzuje się ponadprzeciętną wytrzymałością. Jej postępowa forma pozwoliła na wykorzystania uzupełniającego rozwiązania w postaci półki. To genialne miejsce na gazety, piloty, telefony i inne drobiazgi, które za każdym razem chcesz mieć pod ręką. Sam design ławy jest niezwykle uniwersalny w swej niezwykłości, ponieważ nadzwyczajnie wkomponuje się w surowe, skandynawskie i innowacyjne wnętrza. Teraz pozostaje Ci tylko komfortowo usiąść, wyłożyć kawę na ławę i delektować się rozmowami!

fachowe wykonanie

Jak już wspominaliśmy, naszym priorytetem jest jakość wykonania. Zależy nam,wykonane przez nas meble pozostały z Tobą na niemało lat, pomimo intensywnego użytkowania. Do produkcji ławy Dirla wykorzystana została gatunkowa, laminowana płyta meblowa o grubości 18 mm, o podwyższonej trwałości i gęstości 684 kg/m3 wg badania normy EN 323. Zbudowana jest z włókien drzewnych i związków organicznych w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Włókna ułożone są różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje obszerniejszą solidność mebla. Dodatkowo płyta została uszlachetniona cienkimi filmami melaminowymi w celu rozszerzenia jej trwałości. Brzegi ławy zabezpieczyliśmy specjalistycznym materiałem PCV 0,6 mm znamionującym się ponadprzeciętną wytrzymałością na uszkodzeni

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.