Menu

Stół rozkładany Dartin

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Wyjątkowo wytworny, stanowczo elegancki, a przy tym jakże nieschematyczny i innowacyjny. Tak właśnie ukazuje się najnowsze dzieło znanego w Europie producenta mebli - firmy Elior!

Elegancja, wdzięk i jakże nowatorki design, to cechy najnowszego stołu Dartin i pokusa nie tylko dla Twojego oka. Mebel wyróżnia się nie tylko swoją niepowtarzalną formą lecz także użyciem tworzyw najlepszej jakości. To dlatego cieszy się on powodzeniem wśród osób ceniących atrakcyjne rozwiązania. Użyta do produkcji stołu płyta meblowa, została uszlachetniona i pokryta cienkimi filmami melaminowymi. posiada także specjalne włókna ułożone różnokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co zagwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Designerski blat stołu w odcieniu biały lśnienie, wyprodukowany został ze specjalnej płyty komórkowej, której główną zaletą jest redukcja ciężaru bez utraty stabilności i innych funkcji konstrukcyjnych. Dzięki funkcji "Fast-Klick", możesz wygodnie i ekspresowo składać oraz rozkładać blat stołu w zakresie 180-220 cm. To komfortowe rozwiązanie producenta (producenta Elior) pozwoli Ci w kilkanaście sekund dostosować rozmiar Twojego mebla do aktualnych potrzeb!

Prezentowane na zdjęciu krzesła Baster to genialne uzupełnienie stołu Dartin. W naszej ofercie posiadamy także inne nieszablonowe modele krzeseł, które wyszukasz tutaj. Skomponuj spektakularny, w ponadczasowym stylu komplet mebli. Pamiętaj! Zamawiając kilka produk

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.