Menu

Stół rozkładany Ibero

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis

Wyjątkowo designerski, bardzo ekskluzywny a przy tym jakże nieschematyczny i nowoczesny. Tak właśnie przedstawia się najnowsze dzieło znanego w Europie producenta mebli - firmy Elior!


Imponujący wdzięk i jakże popularny ostatnio minimalizm, to cechy najnowszego stołu Ibero i pokusa nie tylko dla Twojego oka. Mebel eksponuje się nie tylko swoją oryginalną formą lecz także wykorzystaniem materiałów najlepszej jakości. To dlatego raduje się on powodzeniem wśród osób lubiących ciekawe rozwiązania. Użyta do produkcji stołu lakierowana płyta laminowana MDF w pełnym połysku, została uszlachetniona i pokryta cienkimi filmami melaminowymi. Posiada także specjalne włókna ułożone zróżnicowankokierunkowo o strukturze sinusoidalnej, co gwarantuje nadanie jej cech jakościowych i wytrzymałościowych. Designerski blat wytworzony został ze specjalnej płyty komórkowej, której główną zaletą jest redukcja ciężaru bez utraty stabilności oraz innych funkcji konstrukcyjnych. Za pomocą wygodnej prowadnicy możesz szybko rozłożyć blat stołu o długości 160cm do aż 200cm. Już nie musisz martwić się o miejsca przy stole na kolejnej, domowej imprezie. Nowy stół bero jest na pewno ergonomiczny i wyjątkowo ekscytujący.

Stół to centralny mebel Twojego wnętrza. Mogą dziać się przy nim rzeczy spektakularne, czarodziejskie i fascynujące. Niestety Twój stół usłyszy kiedyś także inne reakcje emocjonalne jak chociażby gniew, przygnębienie czy rozdrażnienie. Zadbaj więc o to, aby ten najważniejszy mebel Twojego domu godnie znosił wszystkie panujące u Ciebie myśli, nastroje i emocje. Postaw na fachowy produkt znanego producenta, który jako jedyny na rynku proponuje Ci aż 10 lat gwarancji i nieprzeciętnie ekscytujący design. Zakochasz się w nim od pierwszego wejrzenia.

Najważniejsze dane:

- rozmiary: długość 160 cm, szerokość: 90 cm, wysokość: 76 cm, długość po rozłożeniu: 200 cm.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.