Menu

Stolik kawowy z blatem lastryko Tiara

Cechy produktu
  • Producent Producent: Elior 
  • Rodzaj stolik 
Opis

Stylowe i wykwintne oblicze lastryko!

Choć jeszcze do niedawna nie był zbyt należycie kojarzony, dziś przeżywa prawdziwy renesans. Lastryko jest dziś nowym, największym trendem za którym podążają najwięksi designerzy. Stolik kawowy Tiara to propozycja dla osób o wysublimowanych gustach, głodnych nieszablonowych rozwiązań i nietuzinkowych aranżacji!

Kto nie miał w domu parapetu z lastryko...

Wszyscy wspaniale znamy stare oblicze lastryko - podłogi, schody, parapety. Dziś otwieramy się na świeże, prawdziwie designerskie propozycje w różnej postaci. Złe wspomnienia związane z tym materiałem odeszły w niepamięć. Lastryko podbija aktualnie coraz więcej serc uzupełniając postępowe aranżacje. Niechlubna historia polskiego lastryko nie jest jednak źródłem inspiracji projektantów – lastryko znane było już w starożytności, a swój prawdziwy renesans przeżywało we Włoszech kilkaset lat temu. Wysokiej klasy artystyczne podłogi z lastryka zachowały się w weneckich willach i stały się inspiracją największych projektantów. Dzięki czemu nietuzinkowemu materiałowi możemy dziś osiągnąć we wnętrzach niesamowite efekty. Jeśli jesteś zwolennikiem unikalnych rozwiązań, a także modernistycznych wnętrz, stolik kawowy Tiara jest właśnie dla Ciebie! Postaw na oryginalne dodatki i meble z lastryka i odmień swoje wnętrze bez ekipy re

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.