Menu

Zestaw trzech stolików drewnianych - Tomino 2X

Cechy produktu
  • Producent Elior 
Opis
"​Takich dwóch stolików jak te trzy to nie ma ani jednego."

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się, iż zabrakło miejsca na jedzenie w trakcie imprezy. Obficie zastawiony stół jest przecież symbolem narodowej gościnności. Nie można pozwolić, aby goście nie skosztowali jakiegoś dania. Mówią, iż co dwie głowy to nie jedna, a co gdyby były aż trzy. Trzy stoliki do Twojej dyspozycji. Dzięki czemu zmieścisz wszystkie potrzebne rzeczy podczas imprezy. Jest to możliwe dzięki niezwykłemu zestawowi trzech drewnianych stolików Tomino 2X.

duży blat niskim kosztem

pakiet stolików Tomino 2X został wytwarzany specjalnie z myślą o ergonomicznym dopełnieniu Twojego domu. Zamysłem było, by nie zajmowały znacznej ilości miejsca. Jednocześnie powinny oferować spory blat do przechowywania wszelkich potrzebnych komponentów wyposażenia. Jak zespoić te dwie atrybuty w jedną? firma Elior poradziła sobie z tym problemem. Rozłożyli oni jeden obfity stół na kilka mniejszych. To rozwiązanie pozwoliło zachować pokaźny i praktyczny blat, na którym można wygodnie wykonywać codzienne czynności. równocześnie takie podejście pozbyło się problemu z małą ilością przestrzeni w pomieszczeniu, kiedy stół był nie stosowany. Komplet Tomino 2X w dowolnej chwili można złożyć tak żeby zajmował nad wyraz niedużo miejsca. Jest to największa zaleta tego rozwiązania. Ta użyteczność sprawia,pakiet Tomino 2X jest tak wyjątkowy i oryginalny. Jednak to nie koniec zalet. Stoliki są po prostu wyjątkowo estetyczne. Grube, konkretne drewno zostało specjalnie przygotowane tak, aby na drewnie widać było naturalną strukturę słojów. dzięki czemu każdy stolik zestawu jest niepowtarzalny i ma swój unikalny charakter. Postawienie na naturalność pozwoliło oddać jeszcze niezwykły klimat vintage czyli minimalistyczny, lekko postarzony, lecz klimatyczny styl wystroju wnętrza.

Mango to nie tylko owoc

Do produkcji zestawu stołów Tomino 2X marka Elior wykorzystała naturalne drewno mango. Eksponuje się ono twardością zbliżoną do drewna tekowego, na poziomie ok. 46 MPa w pomiarach metodą Janki, a także dużą gęstością, powodująca zbitą i ciężką strukturę mebli. Co ważne, drewno mango jest oporne na działanie wilgoci, a pod wpływem wody nie zmienia swojego kształtu. Z powodu takich cechy c

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.