Menu

Stół glamour Modena - stal szlachetna blat kamienny nowoczesny

Cechy produktu
  • Producent BellaCasa 
Opis
ładny stół glamour Modena o lubianej linii, wyprodukowany ze stali szlachetnej polerowanej z blatem kamiennym do wyboru. Blaty kamienne świetnie uzupełniają szlachetną formę podstawy, sprawiając, że stoły glamour są trwałe, równocześnie zapewniając wytrzymałość i wygodę użytkowania na lata.

Stoły glamour, a także inne modele z oryginalnej linii Modena łączą w sobie monumentalność i dostojność. Oparty na geometrycznych formach stół glamour Modena, eksponuje solidność i siłę tworzyw, z których jest wykonany.

Każde pokój, w którym odszuka się stół glamour Modena nabierze unikatowego wyrazu i elegancji. Stoły glamour stanowczo należycie komponują się z progresywnymi, ascetycznymi wnętrzami. 

W skład serii Modena wchodzi  ława, stolik kawowy, dwa rodzaje konsol i stół glamour do jadalni przystępny w kilku rozmiarach.

UWAGA:

W tym momencie nie jest dostępny blat granitowy Black Galaxy do stołu 220x110, 240x110

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.