Menu

Stół industrialny rozkładany 160x260x90 - FIORD - Sosna bielona

Cechy produktu
  • Producent EMWO meble 
Opis

Stół industrialny rozkładany

Stół industrialny rozkładany w odcieniu sosny bielonej będzie nieprzeciętny dla sympatyków wnętrz loft. Sercem każdej jadalni, zdarza się, że także kuchni jest właśnie pakiet stołu z krzesłami, a więc jego wygląd nie jest bez znaczenia. Wybór trafnych mebli do tego wnętrza, spójna forma oraz kolorystyka to kluczowe aspekty, które wpływają na klimat panujący w domu. Wystrój wnętrza ma wpływ na to, czy chcemy w nim przebywać, a to ważne, aby spędzać czas z rodziną w czasach ciągłego biegu. Przytulna i wygodna jadalnia zachęci do przebywania w niej, a to pozwoli zbliżyć się do siebie.

Stół industrialny rozkładany potężny blat wytrzymały na ścieranie, a więc funkcjonalność stołu ponadto na najwyższym poziomie. Blat wykonany z trwałego i wytrzymałego tworzywa pozwoli ustawić na nim ciężkie, gorące talerze bez pozostawienia odbarwień lub zarysowań. Blat o rozmiarach 160x260x90 cm będzie idealnym towarzyszem dla czterech krzeseł.

Stół industrialny rozkładany

Stół industrialny rozkładany nieprzeciętnie scali się z krzesłami w podobnym odcieniu i przepięknie zaprezentuje się na tle jasnych ścian. Masywne, metalowe nogi wspierają cały stelaż i tworzą mocną podstawę stołu. Doskonale komponują się z blatem. Malowane są proszkowo na czarno, a więc powierzchnia nóg jest pozbawiona grudek i niedoskonałości. Metalowe nogi są oporne na rysowanie i odpryskiwanie farby.

Stół industrialny rozkładany nie posiada w zestawie prezentowanych krzeseł, ale przejrzyj nasza ofertę. Znajdziesz u nas nieprzeciętnie pasujące stylowe krzesła do stołu industrialnego, które razem ze stołem stworzą komfortowe miejsce do spożywania posiłków i spędzania czasu z bliskimi. Ważne, żeby było komfortowo, pięknie i praktycznie.

Stół industrialny rozkładany

Stół industrialny rozkładany powinien być genialnie dopasowany do kształtu jadalni. Warto zwrócić uwagę na to, czy będzie przysunięty do ściany, czy stał na środku. W sytuacji stołu industrialnego rozkładanego, który jest prostokątny masz dużą możliwość aranżacji. Możesz ustawić go wszędzie i w każdym miejscu prawidłowo się zaprezentuje.

Stół industrialny rozkładany możesz wydłużyć w razie takiej potrzeby, a wtedy wszyscy zaproszenie goście wygodnie przy nim zasiądą. Stoły z funkcją rozkładania są dużym ułatwieniem, jeśli nie posiadasz sporej jadalni, a zdarza Ci się urządzać przyjęcia w większym gronie. Na co dzień możesz się radować wytwornym stołem w niewielkich wymiarach i wolną przestrzenią wokół, natomiast, gdy wpadną do Ciebie znajomi, wystarczy go rozłożyć i poświęcić trochę miejsca, aby wszyscy mogli swobodnie usiąść przy stole.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.