Menu

Farba do włosów w żelu Schwarzkopf Pure Color 7.57 Słodkie toffi

Cechy produktu

  • Producent Schwarzkopf 

Opis

Properties wyraźne kolorypielęgnacja i nawilżenieżel, który nie spływa z włosówkolor trwały Storage and use rodzaj przechowywaniaTypPrzechowywać w temperaturze otoczeniaPrzygotowanie i użytkowanieNasze wskazówki: Ten kolor jest trafny do włosów średnio posiwiałych.

Jeśli wahasz się pomiędzy dwoma odcieniami, radzimy wybrać ten jaśniejszy. Detailed Data Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwaWAŻNE WSKAZÓWKI: Barwniki do włosów mogą powodować silne reakcje alergiczne.

Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Artykuł nie jest dedykowany dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą rozszerzyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: - na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, - kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów, - w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny.

zawiera nadtlenek wodoru, fenylenodiaminy (toluenodiaminy) i rezorcynę. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Korzystnie spłukać włosy po użyciu. Elementy przekazane są na spodzie opakowania. Zawsze należy wykonać ostrzegawczą próbę uczuleniową na 48 h przed przystąpieniem do koloryzacji (patrz dołączona ulotka), nawet jeśli już poprzednio używałaś towarów do koloryzacji włosów.

Należy więc pamiętać,artykuł nabyć optymalnie wcześniej. W razie niepożądanej reakcji albo wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek artykułu do koloryzacji włosów. Unikać kontaktu z oczami.

w sytuacji dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Stosować rękawice ochronne. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Może powodować reakcję alergiczną - zachowaj środki ostrożności.

UWAGA: PROSIMY ZACHOWAĆ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI. Zalecamy wykonanie ostrzegawczej próby uczuleniowej na 48 godzin przed zastosowaniem towaru.Język towaruGłówny język opisu - polskiJęzyk informacji - polskiJęzyki na opakowaniuestońskiłotewskilitewskipolskiPodzielony opis artykułuNazwa poręczna - Farba do włosówWariant - 7.57 słodkie toffi...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.