Menu

Farba do włosów w żelu Schwarzkopf Pure Color 9.55 Golden sky

Cechy produktu

  • Producent Schwarzkopf 

Opis

Properties wyraźne kolorypielęgnacja i nawilżenieżel, który nie spływa z włosówkolor trwały Storage and use rodzaj przechowywaniaTypPrzechowywać w temperaturze otoczeniaPrzygotowanie i użytkowanieNasze wskazówki: Ten odcień jest trafny do włosów silnie posiwiałych.

Jeśli wahasz się między dwoma odcieniami, radzimy wybrać ten jaśniejszy. Detailed Data Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwaWAŻNE WSKAZÓWKI: Barwniki do włosów mogą powodować silne reakcje alergiczne.

Proszę przeczytać instrukcje i przestrzegać ich. Artykuł nie jest przeznaczony dla osób poniżej 16 roku życia. Tymczasowe tatuaże na bazie czarnej henny mogą powiększyć ryzyko wystąpienia alergii. Nie farbować włosów, jeśli: - na twarzy występuje wysypka lub skóra głowy jest wrażliwa, podrażniona i uszkodzona, - kiedykolwiek wystąpiła reakcja na farbowanie włosów, - w przeszłości wystąpiła reakcja na tymczasowy tatuaż na bazie czarnej henny.

zawiera nadtlenek wodoru, fenylenodiaminy (toluenodiaminy) i rezorcynę. Nie stosować do barwienia brwi i rzęs. Prawidłowo spłukać włosy po użyciu. Składniki przekazane są na spodzie opakowania. Za każdym razem należy wykonać ostrzegawczą próbę uczuleniową na 48 h przed przystąpieniem do koloryzacji (patrz dołączona ulotka), choćby jeśli już poprzednio używałaś towarów do koloryzacji włosów.

Należy więc pamiętać,towar nabyć adekwatnie wcześniej. W razie niepożądanej reakcji lub wątpliwości, skonsultuj się z lekarzem przed zastosowaniem jakiegokolwiek artykułu do koloryzacji włosów. Unikać kontaktu z oczami.

w przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą. Stosować rękawice ochronne. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Może wywoływać reakcję alergiczną - zachowaj środki ostrożności.

UWAGA: PROSIMY ZACHOWAĆ ŚRODKI OSTROŻNOŚCI. Zalecamy wykonanie ostrzegawczej próby uczuleniowej na 48 godzin przed zastosowaniem artykułu.Język artykułuGłówny język opisu - polskiJęzyk informacji - polskiJęzyki na opakowaniuestońskiłotewskilitewskipolskiPodzielony opis towaruNazwa funkcjonalna - Farba do włosówWariant - 9.55 Golden Sky...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.