Menu

LAKIER D/WŁ SYOSS 300ML CERAMIDE

Cechy produktu

  • Postać lakier 
  • Pojemność 300 ml
  • Producent SCHWARZKOPF 

Opis

Storage and use wariant przechowywaniaTypPrzechowywać w temperaturze otoczeniaPrzygotowanie i wykorzystywanieStylista Syoss radzi: Stosuj na suche włosy. Rozpylaj niedługimi seriami. Wykańczanie fryzury: spryskaj włosy z odległości 30 cm.

Układanie pojedynczych pasm: spryskaj włosy od nasady aż po same końce i nadaj im właściwy kształt. Detailed Data Regulacje CLPpłomień - NiebezpieczeństwoOstrzeżenie dotyczące bezpieczeństwaNiebezpieczeństwo.

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.

Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, choćby po zużyciu. Bronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C.

bronić przed dziećmi. Przed wykorzystaniem przeczytać etykietę. Stosować tylko w należycie wentylowanych pomieszczeniach. Chronić oczy. SKRAJNIE ŁATWOPALNY AEROZOL.Język artykułuGłówny język opisu - polskiJęzyk informacji - polskiJęzyki na opakowaniuestońskiłotewskilitewskipolskirosyjskiPodzielony opis produktuNazwa funkcjonalna - Lakier do włosów...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.