Menu

LAKIER D/WŁ TAFT 250ML VOLUME 4 ZIELONY

Cechy produktu

  • Postać lakier 
  • Pojemność 250 ml
  • Producent SCHWARZKOPF 

Opis

Storage and use typ przechowywaniaTypPrzechowywać w temperaturze otoczeniaPrzygotowanie i użytkowanieZachowaj odstęp 30 cm podczas aplikacji. Rozpylaj niedługimi seriami. Żeby uzyskać pojemność: spryskaj włosy bezpośrednio u nasady.

Detailed Data Regulacje CLPpłomień - NiebezpieczeństwoOstrzeżenie dotyczące bezpieczeństwaNiebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu.

Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem albo innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C.

chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować wyłącznie w poprawnie wentylowanych pomieszczeniach. Bronić oczy.Język towaruGłówny język opisu - polskiJęzyk informacji - polskiJęzyki na opakowaniuestońskiłotewskilitewskipolskiPodzielony opis produktuNazwa użyteczna - Lakier do włosówWariant - Volume...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.