Menu

Schwarzkopf OSIS+ Elastic lakier elastyczny do utrwalenia fryzury 300ml

Cechy produktu

  • Postać lakier 
  • Pojemność 300 ml
  • Producent Schwarzkopf 

Opis

Schwarzkopf Osis Elastic to niezwykły lakier do włosów. Nie jest to kosmetyk, który usztywnia pasma i proponuje ostateczne utrwalenie. Ten specyfik stosuje się,ekspresowo modelować i podciągać pasma.

podczas stylizacji unoś pukle do góry, lekko zgniataj je palcami i równocześnie spryskuj elastycznie utrwalającym lakierem. Dzięki temu stworzysz niesamowitą pojemność i kontrolowany nieład na głowie, cudowne fale i naturalnie wyglądającą fryzurę, która wspaniale sprawdzi się jednocześnie na co dzień, jak i na wielkim wyjściu.Lakier Schwarzkopf Osis Elastic cudownie podnosi pasma u nasady, a jednocześnie nie usztywnia włosów i nie stwarza efektu sztuczności.

Łatwo wyczesuje się z pukli, a także broni przed promieniowaniem UV.Pokochasz ten kosmetyk za jego łatwość w kreowaniu lekkiej i zwiewnej fryzury z każdego rodzaju włosów. Kilka sekund starczy, żeby przyklapnięte i proste pasma przemienić w piękne i pełne optycznej gęstości uczesanie (koniecznie przejrzyj filmik poniżej!).pojemność:300ml przejrzyj, jak fantastyczne efekty możesz uzyskać, stosując lakier Schwarzkopf Osis Elastic:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.