Menu

schwarzkopf silhouette czarny lakier bardzo mocny długotrwały efekt 750ml

Cechy produktu
  • Postać lakier 
  • Pojemność 750 ml
  • Producent SCHWARZKOPF 
Opis

 Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold lakier do włosów o objętości 750 mililitrów. Jeśli potrzebujesz konkretnego utrwalenia to niezbędnie sięgnij po ten lakier. Nie skleja włosów, a jego parametry utrwalające rozszerzoną objętość, a także niesamowity połysk.

nieprzeciętny do codziennej kreacji włosów. Lakier Schwarzkopf Silhouette Super Hold 750ml Lakier Schwarzkopf Silhouette Super Hold to fachowy kosmetyk do kreacji włosów umożliwiający wyjątkowo silne i długotrwałe utrwalenie fryzury.

Jego działanie opiera się na wysokiej jakości aktywnych składnikach z mikrocząsteczkami, które idealnie formują włosy bez obciążania i tworzenia efektu "hełmu" na głowie. Nadaje fryzurze błyskotliwego, naturalnego blasku, przy czym pasma nie sklejają się i są nietrudne do rozczesania.

dzięki czemu w każdej chwili można ponownie wykorzystać produktu w ciągu dnia dla większego utrwalenia. Lakier Silhouette Super Hold może być użytkowany do codziennej kreacji bez względu na fryzurę, gdyż nie niszczy włosów ani nie pozbawia ich witalności i rozciągliwości.

na dodatek szybko schnie i nie pozostawia białych śladów na powierzchni włosów. Dzięki niemu stylizacja włosów jest prosta i produktywna. Jakie są zalety korzystania z tego artykułu? Lakier Schwarzkopf Silhouette Super Hold gwarantuje długookresowe utrwalenie każdego rodzaju fryzury.

artykuł nie obciąża włosów i ich nie skleja, co sprawia, iż można go używać wielokrotnie w ciągu dnia. Używanie lakieru Schwarzkopf Silhouette Super Hold nie pozbawia witalności i rozciągliwości włosów, a przy tym pasma są nieskomplikowane do rozczesania.

Kosmetyk do kreacji włosów nie pozostawia białych śladów na powierzchni włosów. Lakier Schwarzkopf Silhouette Super Hold momentalnie schnie. Może być użytkowany do codziennej stylizacji. Sposób wykorzystania Po ułożeniu włosów w końcowej fazie kreacji należy rozpylić lakier Schwarzkopf Silhouette Super Hold kilkoma seriami na całkowicie suche włosy w odległości ok.

25-30 centymetrów. Produkt może być wykorzystywany do podkreślenia pojedynczych pasm lub całych włosów, w tym dodatkowo do poprawek na fryzurze. Seria kosmetyków do włosów Schwarzkopf Silhouette Schwarzkopf Silhouette to profesjonalne kosmetyki do utrwalania włosów, które idealnie sprawdzą się równocześnie do domowego używania, jak i w salonach fryzjerskich.

kolekcja składa się z solidnych lakierów i utrwalających pianek do włosów. Wśród nich znajdują się uniwersalne produkty oraz przeznaczone do włosów farbowanych. Wszystkie kosmetyki do włosów Schwarzkopf Silhouette oparte są na dokładnie opracowanej recepturze, dzięki czemu są sprawne, a przy tym nie lepią ani nie niszczą włosów....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.