Menu

Brabantia - TopSpinne ogrodowa suszarka na pranie składana

Cechy produktu

  • Producent Brabantia 

Opis

Świeży zapach prania wieszanego na ogrodzie, to marzenie każdego z nas. Marka Brabantia stworzyła suszarkę ze stalowym mocowaniem do gruntu, która spełnia nasze wszystkie kryteria. Zaopatrzona została w prosty system otwierania i regulację ramion, dzięki temu zespolimy ją do naszego wzrostu.

System " Umbrella" zezwala na regulację w trzech pozycjach. Pomieści choćby do 50m prania. Posiada linki, które w dodatku zostały pokryte przeciwpoślizgowym materiałem. Suszarkę możemy dowolnie obracać, choćby przy pełnym obciążeniu - z jednego miejsca rozwieszamy całe pranie.

dostosowana do suszenia kołder, poduszek i pościeli w najniższej pozycji. Wszystkie ramiona wyposażone w specjalne otwory na wieszaki, na ubrania - genialne do suszenia. Do zestawu załączono stalową tuleję do wbicia w ziemię, na okres zimowy pozostaje zamknięta korkiem w gruncie.parametry:- stalowe mocowanie,- system wysokości Umbrella,- pomieści do 50 m prania,- linki pokryte przeciwpoślizgowym materiałem,- rozwieszanie prania z jednego miejsca,- ramiona zaopatrzone w otwory na wieszaki,- wysokość 190cm.Prosty design i minimalistyczne materiały - tak można określić produkty marki Brabantia, które swym oryginalnym i ciekawym wyglądem podbiły serca na całym świecie.

Holenderska firma od lat zajmuje się projektowaniem i wykonaniem wyrafinowanych, nietuzinkowych akcesoriów kuchennych, łazienkowych i biurowych. Popularne kosze na śmieci, wyszukane deski do prasowania czy suszarki na pranie, to tylko jedne z nielicznych sztandarowych projektów marki, która do dnia dzisiejszego wyposaża nasze domy w niezwykłe i ergonomiczne produkty, dzięki którym proste czynności domowe zamienią się w przyjemność.

nowoczesne technologie i najkorzystniejsze materiały gwarantują jakość i wytrzymałość produktów BRABANTIA. Dzięki słynnym kolekcjom retro, swoje produkty odnajdą miłośnicy stylu vintage. Marka powstała w 1919r w holenderskim Aalst i od razu odniosła sukces, dzięki wprowadzonym najwyższym standardom połączonym z funkcjonalnością.Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem firmy Brabantia w Polsce.

kupując w naszym sklepie posiadają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego artykułu. Dziękujemy za zaufanie.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.