Menu

Suszarka do ubrań T-model metaliczna szara

Cechy produktu

  • Producent Brabantia 

Opis

Składana i niezwykle poręczna suszarka, którą rozstawisz wszędzie gdzie tego chcesz, czy w domu, na balkonie, czy choćby w ogrodzie.
Suszarka marki Brabantia jest doskonała do suszenia prania, nawet w szerokiej ilości, łączna powierzchnia do zawieszania bielizny wynosi aż 20 metrów!
Jest solidna i wytrzymała, kompletnie wytwarzana z materiału wytrzymałego na korozję, lakierowana proszkowo nasrebrny szary.
Suszarka wyekwipowana jest w blokadę przed złożeniem podczas przenoszenia, nawet z wiszącym na niej praniem. Jest nieskomplikowana w obsłudze.
Posiada dostosowywane "skrzydła" umożliwiające zmianę pozycji jej ramion, które możesz regulować w zależności od rozmiarów suszonej bielizny.
Nie musisz obawiać się o zarysowaną podłogę, podstawa suszarki jest zaopatrzona w nakładki ochronne, które także gwarantują jej stabilność.
Dolna półka genialnie sprawdza się w trakcie suszenia bielizny, która wymaga suszenia na płasko.

wymiary:
Długość linek: 20 metrów
Wysokość: 153 cm
Szerokość: 191 cm
Głębokość: 61 cm

Wysoką jakość potwierdza 5-letnia gwarancja producenta!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.